Pamuk Saten Kumaş

Pamuk Saten Kumaş

Saten benzeyen bir parlaklık ile bir pamuklu saten kumaş. Bu levhalar ve giyim için kullanılır ve yumuşak, pürüzsüz bir doku ile tanınır.gömlke kumaşı ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kumaş oldukça faydalı ve dayanıklı, ama aynı zamanda bir yüksek üretilen bazı diğer kumaşlar daha pahalı olabilir ilmekli.

Uzun lif, taranmış veya taranmış pamuklu saten yapmak için kullanılır. Pamuk daha sonra bir parlaklık ortaya çıkarmak için merserize edilir. Merserize sodyum hidroksit (örneğin, sodalı su gibi) bir banyosunda lif ıslatma ve daha sonra bir asit banyosuna içerir. Sonuç olarak pamuk elyafı daha güçlü ve daha kolay bir hale getirir boyalı. Ayrıca, liflerin bir parlaklık ekler.

Bu merserize parlaklık iyi pamuklu saten kumaş işaretlerinden biridir. Malzeme yüksek iş parçacığı sayısı ile, dokunma çok yumuşak olmalı ve gerektiği asmak iyi. Bu kullandığı saten dikiş pürüzsüz bir görünüm veren, konuları kumaşın bir tarafında çoğunlukla demektir, inşaat.

Saten 1900’lerin başından beri popüler bir kumaş olmuştur. Pamuktan yapılmış olmak, ipek saten daha ucuz ve de daha dayanıklı,armütlü kumaş ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz hem de makinede yıkanabilir ediliyor. 20. yüzyılın başlarında, malzeme genellikle nedeniyle dayanıklılık ve pürüzsüz hissediyorum kadın iç çamaşırları için kullanılmıştır.

Evlerinde daha lüks kumaşlar isteyen insanlar genellikle kendi ipeksi nitelikleri için saten çarşaf seçin, ve daha yüksek bir iplik sayısı ile yaprak çok dayanıklı olduğunu tespit ettik. Onlar ancak, düz pamuk yaprak daha pahalıdır. Gevrek, ütülü çarşaf gibi alışveriş muhtemelen mağazalarında için bakmak gerekir yaprak daha geleneksel bir pamuklu kumaş gibi ve bazıları canlı hissediyorum ve düşük fiyat tercih.

Her zaman pamuktan yapılmış olmasa da saten astar, bu kumaşın bir sürümüdür. Astar ceket veya tamamladı için kullanılan, genellikle ağır, lüks, henüz sağlam bir kumaştır. Bu, ipek, yün, yapılmış olabili , naylon, polyester, veya gerekli parlak kumaş türünü üreten herhangi bir başka lif.

pamuklu saten kumaş fiyat,pamuklu saten kumaş fiyatları,pamuklu saten kumaş bayileri,pamuk saten kumaş nedir,pamuklu saten kumaş özellikleri,pamuklu saten nevresim takımları,pamuk saten kumaş fiyatı,pamuk saten nevresim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın