Pamuklu Elbiselik Kumaş Çeşitleri

Atkı iplik basit bir desen oluşturma, üzerinde elbiselik kumaş pazarı ve çözgü telinin altında dokunmuştur. Bu yapılıyor içine kumaşa bağlı olarak, gevşek ya da elbiselik kumaş çeşitleri sıkı bir örgü olabilir.

Kabartılmış pamuk. Kabartılmış pamuk yükseltilmiş, daha çapraz desen yapmak için pamuk iplik ipliklerini dokuma yapılır. Bu, pamuklu kumaşın daha kalın bir şeklidir. Tüm örgüler gibi, sıkı veya gevşek desen ya yapılabilir. Kabartılmış pamuk çok güçlü ve dayanıklı bir şeklidir.

Saten. Bir saten dokuma pürüzsüz, sıkı bir örgü olduğunu. Genellikle atkı ve çözgü aynı yanlarını taşıyan dokunmuş çok sıkı bir örgü kumaş çeşitleri olduğunu. Bu bir tarafı parlak yüzeyi ve diğer bir düz, pürüzsüz mat yüzey verir. Saten gevşek bir örgü içine dokunmuş olabilir rağmen elbiselik kumaş fiyatları nadiren bu şekilde görülür.

Pamuklu kadife Düz, saten veya dimi. Pamuk gerçek kadife benzemeye yapılan. Çocuk bez oyuncakları için kullanılan. Kumaş alanlar yalnızca bir tarafı. Düz, dimi, ya da iplikkumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Bu pamuk kumaşların farklı türlerinin hiç mevcut değildir. Onlar farklı örgüler bir kesit ve saf pamuk için kullanır. Onlar olabilir ancak kumaşlar, bir şey ile elbiselik kumaş online satış harmanlanmış değildir. Birçok kişi giyim ve diğer elbiselik kumaş isimleri pratik öğeleri yapmak için temel kumaşlar kullanıyoruz. Pamuklu kumaşlar örgü gerginlik bağlı olarak elbiselik kumaş desenleri pürüzlü veya pürüzsüz elbiselik kumaş satın al olması için alışılmadık bir durum değildir. Her örgü sıkı ya da gevşek tasarımlarında yapılabilir, ancak kumaşlar genellikle sadece bir ya da iki farklı dokulardan yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın