Parça Kot Alan

Denim kumaşlar Parça Kot Alan

Denim kumaşlar dünyada büyük ölçeklerde kullanılan bir klasik. Eşsiz dokusu tüm zamanların en dökmeyen kumaş biri yapar.--HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz Tasarımcılar şimdi bu kadar çok yönlü kumaş yeniden icat tutmak için klasik denim kumaş yenilikçi tasarımlar doğru hareket ediyor.

Tafta Kumaş : Tafta kumaşlar suni ipek, ipek ve naylon gibi liflerden üretilen yumuşak ve pürüzsüz dokuma kumaşlar. Tafta kumaş benzersiz dalgalı ya da farklı moda giysiler için idealdir ışığı yansıtan mat ve parlak alanlar ile dalgalı desenleri var. 2014 bluz, etek ve bir-parçaları gibi kadın giyim çeşitli kullanımda çok şık tafta kumaş gördü.-HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz..

Georgette kumaş güçlü hafif dik ve aynı zamanda azami konfor sağlar. Onun ve teklik bu moda sektöründe talep bir kumaş yapar. Bu güzel kokteyl elbiseleri ve gece elbiseleri için idealdir düşer.

Bu giyim söz konusu olduğunda seçim için hammadde bir dizi var. Doğal elyaf, hem de insan yapımı lifler vardır. Doğal elyaf moda dünyasında alıyor yüzyıllardır ve her ilerici adım var olmuştur, geleneksel kumaş yani doğal lifler için talep artıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın