Parça Tela Alanlar

Parça Tela Alanlar. Olumlu diğer tüm giysiler hariç belirli bir giysi ile bir fiber ilişkilendirmek için yetersizlik, ancak, lif dernek değere sahip olmadığı anlamına gelmez.

Parça Tela Alanlar. Bir dünyada her yıl üretilen kumaş hacmini dikkate alındığında, belirli bir renk ve lif tipi giysilerin sayısı çok azdır. Kumaş tipi ve renk tüm yönleriyle toptan astar alanlar çoğaltarak iki veya daha fazla üreticilerin olasılığı tam kumaş alan olarak son derece uzak. topta tela alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Mümkün parça astar alanlar boya kombinasyonları sınırsız sayıda ile birleştiğinde dünyada var boya türleri ve renkleri çok sayıda önemli renge göre herhangi bir lif ilişki yapar. Bir de belirli bir kumaşın ömrü dikkate almalısınız: üretilen belirli bir renk ve elyaf türü belirli bir kumaşın Sadece bu kadar, ve sonunda yıkıldı ya da bir depolama dökülüyor sona erecek.

Parça Tela Alanlar tekstil ürünleri üretmek için kullanılmıştır  yılında üretilen lif tela bu elyafların pek çok giysinin üretiminde kullanılan olmasına rağmen büyük ve pamuk parça astar alanlar lifi miktarı da böyle doldurma ve dolgu malzemesi (vuruş), pamuklu ve pamuk topları gibi başka amaçlar için kullanıldı.

Parça Tela Alanlar. Giysilerde kullanılan pamuk kadar beyaz gömlek, iç çamaşırı, çorap, ve çarşaf gibi boyanmamış biter, ancak genellikle pamuk, mavi, kırmızı, yeşil ve sarı pek çok farklı tonları boyanır. Üretilen pamuk kumaşın çoğu, aynı zamanda baskı boyalı pamuk elyafların yüzeyine farklı renk özellikleri kazandıran ve bazı pamuklu kumaşlar, elyafın uzunluğu toptan kumaş alanlar boyunca rengini değiştirmek üzere bir şekilde boyanır. Kumaşlar, pamuk lifleri, bir kaba halde kalabilir veya merserize ile olduğu gibi, farklı şekillerde, işlenebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın