Pardesü Modelleri

Bu sezon, tasarımcılar bizi birkaç moda sürprizler hazırladık. Tabii ki, yine de herhangi bir radikal soru değişiklikler, ancak, hakkında, biz dış giyim seçiminde cesur olması istenir. 022Birçok yönden, bu renkler anlamına gelir – daha dinamik ve cesur hale gelmiştir. Silüetler ve modeller gelince, her şey çok daha muhafazakar: hala ilgili modeller, düz kesim, hem de modeller .

1Bununla birlikte, seçim mont, ceket ve kolay yağmurluklar çeşitliliği karışık olsun ilkbahar-yaz 2015 için giyim en uygun modelleri ayrıntılı bir rehber hazırladı.

2015 yılında moda ceket

01Dış giyim palto kurallar arasında bu sezon moda topu. Bir ceket satın almış olabilir ne olursa olsun, mutlaka bir trend olacak!

10Son sezonunda ise pastel tonları bir kat elde başardı, ama bu kesinlikle moda nabzını olan Moda Pastel tonlarda ilkbahar-yaz 2014 en popüler modeli için bir anahtar eğilim – ücretsiz O-kat oturan.

Ancak, sahip kadınsı kadınsı tarzı modelleri de vardır bir flört etek etek üzerinde, yanı sıra klasik modeller la elbise. Limon sorbe, ahududu ve şeftali Mus, fıstık krem ve yaban mersini  – o favori sezon. En ilginç seçenekler koleksiyonlarında arıyoruz.

11Renkli deri ceket yılın herhangi bir zamanında takılabilir – sezon Hit. Bu ceket kaşmir gibi balıkçı yaka ve kot pantolon ve lüks bir gece elbisesi dantel ile kombine edilir.

Bu renk delilik anlamına gelmez demode kat klasik renkler söyledi. Siyah, kırmızı ya da bej – – Eğer ceket renk her zamanki aralığını seçerseniz kesim not. Bir bükülme ile bir ceket seçiminizi durdurun. Örneğin, bu sezon, ilgili kat çizgisiz veya klipsli veya büyük yama cepleri ile dekore kombine kumaştan dikilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın