Parti Malı Kumaş Alan

Parti Kumaş Alan

Kumaş kalıntıları yapımları tesislerinde parti kumaş alan arta kalan yanı sıra, proje tamamlandıktan sonra kalan kumaş artıkları kısımları olan kumaş bölümleri vardır.imanHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kalıntıları birkaç metre uzun bölümlere tüm yol boyunca birkaç santim büyüklüğündedir olabilir. Genellikle, bu kumaş parçası ya atılır ya da bir indirimle satılmış ve yaratıcı projeler bir dizi için kullanılabilir vardır.

El sanatları projeleri bir dizi için parti kumaş alan dörtte kullanımı zaman onur gelenektir. Kumaş kalıntıları kapitone zanaat gerekli bir bileşenidir. Aslında, aktivite kökeni yararlı bir şekilde çeşit kumaş hurda parçalarını kullanmak için bir yol olarak ortaya çıktı. Uyumsuz kalıntıları geniş bir yelpazede kullanarak artık kullanılabilir olduğunu giysiler kumaş atılır bölümleri kullanarak, bir yorgan üst için tasarımları geniş bir yelpazede yaratacak. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-.Tasarımı, tüm boyut, şekil ve renk artıkları için aramaları beri sözde çılgın yorgan, kumaş kalıntılarının eklektik kullanımının popüler bir örnektir.

Kumaş kalıntıları kez ağırlıklı olarak yıpranmış giysi toplandı iken, bunları satmak çıkışları bir dizi bugün vardır. Standart bir desen kullanmak için kumaşın sol yeterli olmadığı, özellikle kumaş mağazaları sık sık, bir önceki sezonun kalan kumaşla bölümleri işaretlemek. Bu indirimli kumaş artıkları belirli renkleri kapitone tasarımı çeşit kullanmak, ya da dekorasyon proje bazı tip bir kumaş arka plan olarak kullanmak için arıyoruz için idealdir.

Kumaş mağazaları ile birlikte, büyük bir sürü kumaş kalıntıları satmak işletmeler de vardır. Genellikle bu nedense birinci kalite olarak satılan edilemez büyük fabrikasında üretilen çok, bir emriniz sonra sol aşımı, ya da kumaş bölümlerinin sonuna kesimler kumaş parçalarıdır. Genellikle, bu çok kilo ile satılan ve tüm boyut, renk ve şekiller kalıntıları içerebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın