Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti Malı Kumaş Alanlar. Bu kumaşlar, gelinlik peçe, halı, sanayi ve ev için enstrüman ve halat kullanılmaktadır. Onun gücü ve güçlü esneklik için çoğunlukla tercih edilmektedir. Onlar da aşınma ve dolayısıyla genel millet için bir düşük maliyetli kumaş sunan dayanıklı gözyaşı vardır.

Rayon kumaş alanlar ne  tamamen ne Sentetik liflerde lifleri in düşüyor. Bu arada bir yerde yatıyor. Bunun nedeni, bu doğal olarak ortaya çıkan polimer elde olmasıdır. Bu, örgü veya dokuma çok yönlü bir kumaştır. Onun yumuşak doku giysilerin ve mobilya kullanımı için sevimli hale getirir.gabardin kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Parti Malı Kumaş Alanlar. Olağanüstü elastikiyet bilinen bu sentetik elyaf olarak da bilinir. Onun büyük şekil tutma kalitesi moda endüstrisinin sevgilim yapar. Elastanın bile gergin 500 kez sonra kendi şeklini yeniden alabilirsiniz! Daha iyi uyuyor ama aynı zamanda daha iyi hissediyor sadece olarak da bilinir 1959 yılında  ortaklaşa yöneteceği ve tarafından icat edilmiştir. Bugün spor giyim endüstrisinin bir çok onların ana kumaş alan giysi gibi Spandex kullanmak göreceksiniz. Şekil tutma kalitesi destek hortum gibi kadın iç çamaşırının içinde kullanmak bulur.

                 Parti Kumaş Alan. Saten Kumaş Alanlar. Saten bir dokuma tekniğidir. Normalde ipek, naylon veya polyester kumaşlar da Saten Dokuma olarak adlandırılan yapmak için dokuma saten edilir. Saten dokuma parlak bir yüzeye ve mat arka sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın