Patiska kumaş çeşitleri

PATİSKA KUMAŞ NEDIR?

Orada oldukça yaygındır, ancak patiska hatalı klişe – mutlaka pamuktur. Aslında – kumaşta dokuma iplikleri için bir yöntemdir. Açıkça kumaş üzerinde görünür kalınlaşma olan patiska sıkıca dokunmuş kalın filamentler. Bu nedenle, herhangi bir hatta sentetik kumaş kaba basma ile dokunabilir. Buna rağmen, özellikle sentetik kumaşlara, pamuklu kumaş avantajları en büyük numarası vardır olduğunu . PATİSKA HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Öncelikle, bu doku ve hijyenik özellikleri. Pamuk higroskopik ve mükemmel nefes, bu yüzden çocuk grubu ve keten mal vazgeçilmezdir. Buna ek olarak, neredeyse solmaz ve sentetik kumaşlar “övünme” olamaz daha mükemmel renk tutar. Ve en önemlisi, malzeme kalitesi – o pratik ev hanımları tercih bu kalite, dayanıklılık olduğunu.

Basma yüzey yoğunluğu m / kare başına yüz kırk gram yüz yirmi arasında değişir. ve tipik bir düz örgü pamuklu kumaş. Kumaş, ağartılmış ve gri üretilen renkli ve yazdırılır. Calico yüzde pamuk güçlü yüz ve aynı zamanda hafif kumaştan yapılan. Bu mükemmel pürüzsüz bir yüzey, yıkamak için kolay ve iyi hava sızdırmazlığı vardır. Nedeniyle çevre ve benzersiz özellikleri, patiska haklı halk bez tanıdı.

On sekizinci itibaren askerler için kıyafet dikmek için kullanılan yirminci yüzyıl patiska için. Rusya’da, kumaş on altıncı yüzyılda ortaya çıktı ve o zamana kadar sadece Asya’da yapıldı. Patiska hiçbir yanlış tarafı renkli mı malzeme çoğu astar kat kumaşlar olarak kullanılmıştır. Hafif çocuk ve kadın elbiseleri için kullanılan dolması patiska iken.

Patiska kumaş çeşitleri

pamuklu kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Oldukça sağlam ve işlenmemiş ağartılmamış kumaş var. Bir kural olarak, yastıklama olarak ayakkabı ve mobilya üretiminde, hazır giyim endüstrisinde kullanılır.

Ağartılmış patiska bezi, bebek giysileri ve aksesuarları pastel dikerken kullanılır. Ayrıca ağartılmış patiska günlük yaşamda uygulama buldum.

Baskılı ve boyalı basma türüne göre farklılaşan. Önlük dikerken kullanılan dolması patiska çocuk ve kadın elbiseleri.  Basma benzersiz bir renk alır ve bir kostüm gibi kullanılır. Pamuk solmaz neredeyse olduğundan, sentetik boyalar, çocuk giyim üretiminde yüzden dolması patiska buldu uygulama geçerli değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın