Polar kumaş

Polar kumaş

Kış aylarının şüphesiz en sevimli, en sıcak tutan ve en sempatik olan malzemesidir polar kumaş. Kışlık eşofmanlarda, polar kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizatkılarda, berelerde eldivenlerde, yatak örtülerinde, pike takımlarında, bebek tekstilinde A dan Z ye bütün sektörlerin gözdesi haline geldi.

Kış aylarında satışlarında patlama yaşanan polar kumaşın yaz aylarında yapısında dolayı kullanımı azalmakta. Polar kumaş yapısından dolayı vücuttaki nemin dışarı atılmasına izin verir ve bu özelliği sayesinde de vücut ısısının korunmasını sağlayarak yalıtım görevini yapar.

Yumuşacık dokusuyla insanların kış aylarında kullandığı polar kışın simgesi haline geldi. Kışın soğuğunu unutturan, insanları kalın yumuşak zırhın içinde sıcak tutan sevilen bir malzeme olan polar, spor görünüşüyle de bayanların ilgi odağı haline geldi. Poların hem spor hem şık duruşu, kolay temizlenmesi, leke tutmaması, yıkanması ve ütülenme sorununun olmaması gibi bir çok özelliği bizlere poların ne kadar kullanışlı olduğunu onaylatır nitelikte. Polardan üretilen pikeler yatak örtüleri evlerin sıcacık bir görünüme kavuşmasına da olanak tanıyarak, ev tekstilinde de aranan bir ürün haline getirdi. parti polar kumaş alanlar.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBebekler için üretilen pijama takımları, fanilalar, zıbınlar patik gibi ürünlerde de annelerin ilgisini oldukça çekiyor.

Poların pamuk karışımının fazla olması, enden boydan çekme yapmaması sıhhi bir özelliğe sahip olması ve bir çok çeşidiyle fazla alternatif sunması poların sahip olduğu diğer artılar arasında. Ayrıca poların kolay alev almaması da poların kullanım alanını oldukça arttırmış durumda.

Geçtiğimiz kışa kadar her yerden kullandığımız polar kumaş, bu kış ağır bir darbe alabilir. Uzmanlar polara yatırım yapanlar için uyarılarını arttırdı. Amerikan Sağlık Örgütünün Berkeley ve California Üniversitelerinde yapılan araştırmaları sonucunda poların kansere direkt olarak davetiye çıkardığını iddia etti. Türkiye’de özellikle Bursa’da üretimi yapılan poların ne olacağı ise şimdilik merak konusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın