Polyester Astar

Polyester Astar. Dikişsiz Örgü – yuvarlak örme eşsiz bir örme makinelerinde ya yapılır. Polyester astar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu işlem aslında yuvarlak örme giysi tamamlamak için sadece minimal gerektiren herhangi bir yan dikişler ile işlenmiş giysiler üretir. Dikişsiz örgü sutting ve dikiş geleneksel emek-yoğun adımları minimize ederek, geleneksel giysi üretimi için gereken zaman bir kısmını komple giysiler içine iplik dönüştürebilirsiniz.

Polyester Astar. Gofre kumaş – germe kontrolünün modifikasyonunu içerir, pamuk, suni ipek ya da sentetik bir dokuma kumaş. Diğer çözgü iplikleri rahat bir durumda olan ve dolgu iplikleri yerleştirilir zaman eğiliminde iken gofre kumaş üretiminde, çözgü ipliklerinin bazı dokuma sırasında her zaman kontrol edilen gerilim altında tutulur. Sonuç olarak kumaşta bir büzülmüş şerit bir etki oluşturur. Terim bez bir tür, kelimenin tam anlamıyla “süt ve şeker” türetilmiştir. Renkli çizgili sıklıkla kullanılır. Bir mat yüzeye sahip ve ağır ağırlıklar orta geliyor. Dokuma kırışık kalıcı etkisi için gevşek çözgü iplikleri ve sıkı alternatif ile üretilir. Pliseler olarak adlandırılan – buruşma etkisi de presleme veya kalıcı olması olası değildir kimyasalların kullanımı ile üretilebilir. Bu dayanıklı ve yıllarca takacak. Bu ütü olmadan aklanıyor olabilir. saten astar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİpliği boyalı, ağartılmış, ya da basılabilir. Bazı onay etkisi geliyor. Genellikle erkekler, kadınlar ve çocuklar, mont, önlük, süsler, kıyafeti, spor her türlü, elbiseler, bluzlar, her türlü çocuk giyim, perde, yatak örtüleri için yaz elbiseli kullandı.

Polyester Astar. Çözgü ipliklerine paralel çalışır ve dolaşması engelleyen bir dokuma kumaştan ince sıkıştırılmış kenar. Genellikle sert iplik ve kumaşın geri kalanından daha sıkı bir yapı kullanılarak, dokunmaktadır. Bir, iki-yukarı, iki aşağı dimi örgü tarafından oluşturulan bir düzgün elle bir kumaş. Sürfile -An dolaşması önlemek için bir kumaşın kesim kenarında sürfile yapılır tekniği.

Polyester Astar.  Krep – Bir krep etkisi yaratan bir bükülmüş iplik ile bir dolgu var. Krep ipliğin büyüklüğü doku belirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın