Polyester İplik Alanlar

Polyester ip,polyester ip alan,polyester iplik satın alanlar,polyester kumaş alan yerler, polyester iplik satanlar, polyester iplik satın alan yerler, polyester spot ip alanlar,parti polyester kumaş alanlar,stok polyester ip alanlar, polyester telef ip alanlar,
Polyester ip,polyester ip alan,polyester iplik satın alanlar,polyester kumaş alan yerler, polyester iplik satanlar, polyester iplik satın alan yerler, polyester spot ip alanlar,parti polyester kumaş alanlar,stok polyester ip alanlar, polyester telef ip alanlar,

MUZ İPLİK VE ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM. İplik alan firmalar. Parti iplik alan yerler. Spot ip alanlar. Dip Bobin iplik alanlar. Dikiş ipi alanlar. Kot İpi alanlar. Penye iplik alanlar. Toptan iplik alanlar. Karışık iplik alanlar. Polyester iplik, polietilen tereftalat veya türevlerinin bir eriyiğinden oluşturulan sentetik bir elyaftır. Avantajlar – hafif kırışma, mükemmel ışık ve hava direnci, yüksek mukavemet, aşınmaya ve organik çözücülere karşı iyi direnç. Lastikleri güçlendirmek için çeşitli kumaşların, suni kürklerin, halatların üretiminde kullanılır.

Overlok ipliği satın alanlar.  en büyük üç değiştirilebilir ve denetlenmiş üretim tesisinden çok çeşitli polyester iplik kaliteleri sunar.

Ana markalar (PY 150 Denye ve PY 100 Denye) hem standart beyaz hem de renk çeşitlerinde sunulmaktadır.

Sunulan tüm fabrikaların polyester ipliğinin kalitesi Rus tüketiciler tarafından onaylandı ve standart olarak kabul edildi.

NAKIŞ İPLERİ – DİKİŞ İPLERİ – DOKUMA İPLERİ – ÖRME İPLERİ – SATIN ALIYORUM…

İplik Alımı Yapanlar.
İplik Alımı Yapanlar.

Parti Polyester iplikler petrolden yapılır ve bu nedenle tam sentetik elyaf sınıfına girer. Polyester lifleri son yıllarda parlaklık ve yumuşaklık açısından önemli ölçüde optimize edilmiş olsa da genel olarak polyester ipliklerin kullanılabileceği yanlış bir kanıdır. Deneyimli çıkartmalar, çok daha yumuşak ve esnek viskon ipliğin birçok durumda daha iyi bir seçim olduğunu bilir.

Kilo ile iplik satanlar.Klor direncinin ve son derece yüksek direncin gerekli olduğu nakışlar için, polyester nakış iplikleri çok uygundur ve geleneksel olarak iş kıyafetleri, spor ve eğlence ürünleri, havlu kumaş ve bazen de masa örtüleri için kullanılır. Polyester iplikler, nakış söz konusu olduğunda sağlamdır ve genellikle viskon ipliklerden daha inatçıdır. Polyester iplik, parlaklığı nedeniyle etkileyicidir, ancak etkisi ölü bir elyafla karşılaştırılabilir. Ek olarak, sözde oligomer çökeltileri üretme ve dolayısıyla nakış makinesini kirletme eğilimindedirler. Polyester iplikler çok daha agresiftir ve zamanla iplik kılavuzlarında kesilir.

Parti kumaş alanlar. Viskozdan yapılan nakış ipleri ise doğal parlaklıklarıyla göz dolduruyor. İpek gibi, viskon da etkileyici bir incelik ve hassasiyete sahiptir, kaynamaya dayanıklıdır ve ayrıca gelişmiş bir ipliğin tüm modern yıkama özelliklerini yerine getirir. Viskon lifleri ipeksi parlaklığıyla bakıldığında canlı ve ilham verir, hafif, akıcı ve çok yumuşaktır ve aynı zamanda yüksek yırtılma direnci ile muazzam bir pürüzsüzlüğe sahiptir.

Dikiş ipi satın alanlar. viskon iplikle çok daha güzeldir ve özellikle ince detayların işlenmesi için viskon iplikler her zaman daha iyi bir seçimdir. Ciltte hoş aşınma özellikleri, makinede iyi çalışma özellikleri ve renklerin parlaklığı viskozun açık avantajlarıdır. Gerçek bir iyi hissettiren karakter için sadece viskon nakış ipliği bir seçenektir.

İplik Alımı Yapanlar.

Farklı uygulama alanları için polyester

Parti ip satın alanlar. Tabii ki, polyester ipliklerimiz kumaş alanlar tesisimizde üretilmekte ve gerektiği gibi tekstüre edilmekte, boyanmakta ve aprelerle tamamlanmaktadır. müşterilerimiz tarafından, diğer şeylerin yanı sıra giyim, yatak çarşafları veya nevresimler için kumaşa dönüştürülür. Çok çeşitli opsiyonel özellikleri sayesinde spor ve fonksiyonel giyim alanında da kullanılabilir. Elyafın bükümlü çeşitleri, örneğin döşemelik kumaşlar ve otomotiv sektörü gibi ev tekstilleri için idealdir, diğer şeylerin yanı sıra antibakteriyel apreli tıbbi tekstiller için kullanılır. Ayrıca geri dönüştürülmüş PET’ten yapılmış özellikle çevre dostu polyester sunuyoruz.

Polyester iplikler nelerden yapılır?

İplik satın alan yerler. Polyester ipliğin kullanımı bu malzemenin mükemmel teknik özelliklerinden dolayı oldukça geniştir. Örneğin, polyester iplik genellikle çeşitli endüstrilerde kullanılır: bantlar (St. George’s bandı, kenar bandı, koruyucu bant, üç renkli bant).  Kumaş alan. Ayrıca bayrak, gergi tavan, çadır, teknik amaçlı kumaşlar, döşeme malzemeleri, arabalar, mobilya döşemeleri, yangın hortumu manşonları, kord ve halat imalatında, çeşitli filtre ve halat imalatında polyester iplik kullanılmaktadır. tekstil ve tuhafiye.

Polyester lifler nerelerde kullanılır?

Su geçirmez çadır, tente, uyku tulumu ve koruyucu dış giyim üretimi için. Nemi ve rüzgarı dışarıda tutmaya yardımcı olan kumaşlar.

Yetişkinler ve çocuklar için kıyafetlerde gündelik gardırop: takım elbise, gömlek, elbise, etek, pantolon, ceket …

Polyester elyaf, iş giysisi yapmak ve üretmek için de kullanılır.

Suni kürk üretiminde de bu tip malzeme aktif olarak kullanılmaktadır.

İplik Alımı Yapanlar.

Polyester kumaş satın alanlar elyaf, iç giyim üretiminde, özellikle çorap ve çorap üretiminde oldukça yaygındır .

Kışlık giysiler ve mevsimlik giysiler (sonbahar-ilkbahar) üretiminde oldukça geniş bir polyester dağılımı bulunabilir.

Polyester, ev tekstili imalatında kullanılır: yatak örtüleri, perdeler, masa örtüleri, peçeteler …

Mağazalarda genellikle polyester elyafın da kullanıldığı renkli nevresim takımları bulabilirsiniz.

Spot Polyester iplik genellikle şapka ve aksesuar üretiminde bulunur: şemsiyeler, eldivenler, çantalar, eşarplar …

Polyester, spor takım elbise üretiminin kurulmasında yaygınlaştı.

Çocuk oyuncakları ve ev dekoru örnekleri de polyestere sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın