Ribana Kumaş Alan İstanbul

Ribana Kumaş
Ribana Kumaş Alanlar

Karışık kumaş nedir?

Harmanlanmış kumaşlar, belirli bir oranda doğal liflere, karışık iplikler, pamuk, naylon karışımlar, kadar, sentetik lifler ve pamuk, ipek, kenevir kumaşlardır. gabardin yün polyester ve benzeri. Kumaş karışımı her türlü giysiyi yapmak için kullanılabilir.

Parça Kumaş Alanlar.

ribana kumaş
Ribana Kumaş

Harman halindeki kumaşlar ve diğer kumaşlar arasındaki en büyük fark, bunların pahalı olmamasıdır. Karışımlı kumaşların avantajı pamuk, kenevir, yün ve kimyasal liflerin avantajlarını emer ve karışımlarını olabildiğince önler. Çok harmanlanmış kumaş çok popüler.

Harmanlanmış iplikler pamuk, ipek, kenevir ve diğer doğal liflerle karıştırılmış bir tekstil ürünüdür. Örneğin: pamuk, gabardin yün polyester ve benzeri.

Parti Kumaş Alanlar.

Örneğin, polyester pamuk karışımları, ana bileşen olarak polyesterdir, 65 polyester ve% 33 -% 35 dokunmuş iplikler kullanılır. Sentetik iplik, pamuk genellikle oldukça soğuk pamuk olarak bilinir. Özellikler: Karışımlı kumaşlar Sadece polyester ve pamuk stillerini vurgulamakla kalmaz, kuru ve ıslak koşullarda, iyi elastikiyet ve aşınma direnci, dikey stabilite, küçük büzülme, Katlanması kolay, yıkanması kolay, kurutma özellikleri, Yüksek sıcaklıkta ütüleme ve kaynar su kullanmayın.

Kaşmir yün diğer tüm hatların en klas ve lüksü olarak kabul edilir. Yumuşaklıkları ve yünleri eşleşemez. Buna ek olarak, çok daha hafif olduğunda parça kot suni yünden 10 kat daha sıcak tutabilme özelliğine sahiptirler. Uzun yıllar kullanımdan sonra, bu nadir doğal elyaf kazak, orijinal görünümünü ve dayanıklılığını korur.

Ucuz Kumaş

% 100 kaşmir eşyaları tamamen esnafdan yapılır. Ancak piyasada kaşmir yün de var, ancak süreç ucuz ve kaliteli üretim.

Ribana Kumaş
Ribana Kumaş Alanlar

Kaşmir ipliklerinden elde edilen yünün fiyatının çok yüksek olması, birkaç yüz dolara kadar çıkabileceğinden dolayı çok özel bir noktadır kumaş alan.

Merinos yününden dokunan en eski yün serisi

Bu, koyun yününden% 100 lifi ve Merinos koyunlarının en çok lifleri olan bir yün çizgisidir. Bu mükemmel, yumuşak ve beyaz bir koyun. Yünlü kazak, yumuşak, pürüzsüz, nemli, yüksek elastikiyet gibi birçok avantajı vardır.

Stok Kumaş Alanlar.

Merinos yününden yün yün, yılda sadece bir kez hasat edilir. Saç çok yumuşak, yumuşak ve süngerimsi, bu yüzden gömlek üzerine dokunduğunuzda kullanıcının hava almasını sağlar. Merinostan gelen yün, çocuklar için bile güvenli bir şekilde test edilmiştir parça kot kumaş.

Pamuk ipliklerinden yün

Pamuk iplikleri çevre dostu ve giyilmesi rahattır. Ayrıca, cilt üzerinde yumuşak ve tahriş edici olmayan bir etkiye sahip olup, daha hızlı bir sıcaklık verir. Bununla birlikte, pamuk elyafından elde edilen yün, soğuk havalarda sıcak tutamaz.

Sentetik liflerden yün.

Sentetik elyaflardan elde edilen yün en yaygın olarak uygun fiyatlarla kullanılmaktadır. Tabii ki, güç açısından, keçi ya da koyun derisi ile eşleşemezler. Sentetik lifler genellikle hava atma kapasitesi büyük olmadığında dislokasyona ve kolayca dağılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın