Rüyada Kumaş Görmek Anlamı Nedir

Bir rüya kumaş dışarı ölçün yolun (kumaş kalitesi, miktarı ve rengini yargılamak için yola) var demektir. Bkz. Renkleri .

Bir rüya Pahalı kumaşlar iyi konum, iyi bir hayat, refah, zenginlik, refah, karlı yolculuk delalet.2

Bir rüya ucuz ve kaba kumaş – yoksulluk işareti, yoksunluk, hayal kırıklığı, aşağılanma, istiyorum.

Bir rüyada ona kumaşı uygulanması Eğer önemli bir karar vermek gerekir anlamına gelir. Zenginlik ve onur bir işareti – bir rüya pahalı beze sarılı.

Bir rüya ucuz kumaş fakir olduğu anlamına gelir kendi etrafında sarın, ama onların durumdan memnun olacaktır. Bkz. lastikler , giysi , ütülenmiş .

İnce kumaş kötü bir amel bilinen olacağı gerçeği ile ilgili sorun rüyalar.

Bir rüya kadife – onur ve zenginlik işareti.

Bir rüya şam servet, şöhret, övgü ve güç anlamına gelir.

Peluş kumaş – aldatma veya dolandırıcılık bir işareti.

Bir rüya rulo Keten kumaş – iyi yönetim, esenlik, ya da avantajlı evlilik pazarlık bir işareti. Ancak, uzun bir yolculuğa devam olanlar, bu rüya iş gecikmeler ve engeller kahinliğini. Eğer bir iş gezisinde gidiyoruz, rüya çabaları boşuna olacağını size önceden bildirir.

Bir rüya örgü kumaş veya tuval hayatınızın süresini anlamına gelir. İşiniz bittiğinde uyuyan sona varsa, o olacaktı, ve yaşamak için uzun olmayacaktır.

Bu rüyanın başka bir anlamı dokuma kumaş sizin devlet mülkiyeti sembolü olmasıdır. daha bir rüya içinde örgü, uzun sizin iyiliğiniz için sürecek. Bir rüya Tezgah dürüst emek elde refah kahinliğini. Bir rüya, o bozuldu Ama eğer, o zaman sorun veya zarar bekliyor. Eğer iş yerinde dokumacı görmek rüya, o zaman refah veya alma para artacak.

O narin ve pahalı bir ise, bir rüya yünlü kumaş, başkaları için refah ve saygı vaat ediyor. Ama rüyada elbiselerinizi çuha sizin hayat zor olacak foretells ve tanıma veya saygı kazanmak için gelecekte ter ve kan var.

Rüya Yorumlama Ne rüya kumaş –1

“Gerçek rüyalar – en eksiksiz rüya yorumlama”

Eğer kumaş hayal – bu yaşam kalitesini simgeliyor. Hayal desenleri kumaşa dokuma – bu deneyimi anlamına gelir. Kumaş Türü karakter deneyimleri (yumuşak ipeksi veya pürüzlü, dikenli) gösterir. Engeller, aksiliklere – sen kirli, dağınık bez hayal edin. Seyahat, eğlence – bir rüya bez satın alın. Bir vual, ipek olsaydı – romantik bir macera bulacaksınız. Iş ilişkileri, finansal istikrara – sen yün, kumaş hayal edin. Yaşam biçimini değiştirmek için kendi planlarını yeniden şekillendirmek için – bir rüya kumaş kesin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın