Saten Gabardin

Saten Gabardin. Kadife Saten – saten dokuma bir kesim pile etkisi ile yapılan bu lüks desenli ipek için üs olarak

Saten Gabardin
Saten Gabardin

kullanılır.

Saten Gabardin. Velveteen – Pamuk, çok kısa bir doldurma bazen rayon. Bir ova veya geri dimi ya bir ekstra dolgu ipliği ile dokunmuş (geri dimi en iyisi). Velveteen genellikle dayanıklı bir kaplama ile merserize edilir. Bu güçlü ve sert aşınma alır. Kalitesiz çıkıyor. Bazı kadife aklanıyor olabilir. Bu yavaş yavaş boyalı parça veya basılmış olabilir, her renk gelir sıcak, rahat bir kumaştır. Vetveteen bütün bir şekilde kesmek gerekir. Dikkatlice basın, tercihen bir kadife gemide, ya da (hayır basarak gerekli) yıkamadan sonra kurutulmalı. Çoğunlukla çocuk giyim, elbise, mont, perdeler, salon aşınma, ve birkaç özel  kullanılır.

Genellikle dayanıklı dikmek ve aşınmaya dayanıklı ürünler önerilir gabardin. Kumaşların sayısız aynı adla özel mağazalarda. Ve onlar renkte değil, aynı zamanda lif kompozisyonunda sadece farklıdır! soru ortaya çıkıyor: aynı yolu denir neden? Cevap basit: Üretim sürecinde sırrı. kumaşın nitel özellikleri yolu örgüyü tanımlar. Teknoloji imalat gabardin sonlarında geliştirdi. Zamanda spor ve açık hava giysileri satılan küçük butik sahibi. Yeni yaratılması fikri ıslanmaması ve kaba keten yapılmıştır Thomas Giyim malzemesi istendiğinde yerel çiftçilere, şişmiş değildir. Kumaş yeni malzeme üretim teknolojisi geliştirmiştir, ama bunun adı var – eski. Ortaçağ’da Gabardin onlar kötü hava sığındı, üst manto yolcuları denilen veya kötü.

Saten Gabardin ve zarif pencere asmak. Yapı gabardin kumaş perdeler zarif sonbahar dalgaları izin verir. Gabardin – Pratik malzeme: Bu malzemenin perdeleri ve iyice solmaya veya yıkandığında çözgü yok şekillerini koruyacak.

Kumaş Gabardin – orta yoğunluklu malzeme, hafif, yumuşak ve şekillendirme güzel pileler. Küçük bir yara – Mat yüzey kumaş gabardin için belirli bir dokuya sahiptir.

Saten Gabardin geçirilen ışığı ve hava, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Sahip olduğu özellikleri sayesinde, mutfak penceresini, oturma odası veya çocuk odası dekorasyon için uygun gabardin perdeler. İlginç bir gerçeği çoğu kez Resimler için tuval olarak sanat atölyelerinde kullanılan gabardin olduğunu.

Viskon Parçası Parça Viskon Alanlar.Dokunuş, bir saten dokuma, 140 g / metrekare bir yoğunluğa, beyaz ipek, parlak ve düzgün – perdeler için saten dokuma Ne zaman uzun aralıklarla aracılığıyla birkaç atkı ipliklerinin üzerinde ve aşağı saten dokuma çözgü yükselişi. Bu atkı ipliklerinin kapatın ve pürüzsüz ve düz bir yüzey meydana getirir.

Saten Gabardin. Yüksek sıcaklıklar elastan liflerin yapısı nedeniyle çok zararlıdır, çok nadir durumlarda giysi 40 ° bir yıkama sıcaklığı sağlar C ve ütü bakım. Birçok durumda mantıklı değildir, sadece ütülü bu tür giysiler – liflerin elastik özellikleri hızlı bir şekilde orijinal şekline geri ve ciddi doku çürükler teşkil etmez. Üretici giyim tip kuru temizleme kullanımına izin eğer Kuru temizleme de her durumda, bu aşırı bir tedbir yerine temizlik zamanki yöntemdir, malzemeye zarar verebilir. Tayt en ciddi dezavantajı – nispeten hızlı güneşte yanmak. Bu nedenle, hatta en kaliteli mayo suni ışık altında daha iyi göstermek için ikiden fazla mevsim ve renkli süslemeleri sürmez.

Saten Gabardin. Venedik – yün, yün kamgarn ve bir saten örgü yün ve pamuk bir kumaş, küçük bir tekrar dimi bazı açık bir yüzey ile örgüleri. Saten benzer çok iyi bir parlaklık renge sahiptir. Bazı hafif bir şekerleme vardır. Iyi giyer – benzer kumaş çözgü ve yün dolgu kamgarn gelmiştir.saten gabardin HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Venedik dantel – Bu dantel genellikle yüksek profili vardır, ve bir oya tekniği yerine nakış kullanılarak yapılır. Bir ağır ağırlık dantel, desenleri çiçek geometrik değişir. Her kalıp iplik yapılmış çubuklar ile diğerleriyle takılır.

Saten Gabardin. Bu kumaşın pamuk örgü aynı renkteki bir hafif ve güçlü türevleri, sırasıyla yatay ve dikey bantlar gruplarından oluşturulur polar kırmızımsı kahverengi, karın beyaz gölgeleme olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın