Şifon Kumaş Nereden Alınır

Şifon Kumaş Nereden Alınır. Şifon bluz gibi ince eşarp, bluz, kaftanlar ve abiye: – Bazen sentetik elyaf – her yerde bu yaz alabilirsiniz ile şifon ipek çok hassas, peçe gibi 1kumaştır. Şifon kolayca karıştırdı yüzeyi tarafından kabul edilebilir – parmaklarının arasında hafifçe ovmak kumaş, o ince kum gibi onu dokunur. Bu sorumlu olan gevşek olarak adlandırılan düz dokuma içine iç içe dönüş yönü dönüşümlü olarak, oldukça bükülmüş iplikler bulunmaktadır. Sonuç çok, hafif, yumuşak, ama çok hassas bir malzemedir. Şifon Tipik da yüzünü bakmak düzensiz hale ince boyuna oluklar vardır. Belki şifon bu nedenle adını almak – kelimenin tam anlamıyla Fransızca’dan tercüme şifon yani “bez” anlamına gelmektedir.

Şifon

Işık tüy, çok hassas ve her zaman biraz romantik – şifon mevcut kadınsı moda kesinlikle doğru değildir. Burada doğru bu buğulu kumaş nasıl tedavi okuyabilirsiniz.

Şifon Kumaş Nereden Alınır ipek yapılmış, özellikle her zaman lüks bir dokunuş çevresindeki tüm maddelerin iyi. Büyük akşam önlük için özellikle tavsiye genellikle bolca inci ve pul işlemeli Bu Nobel varyant,. Ucuz ve daha dayanıklı bir şey şifon yapılmış lifler olduğunu. Bu nitelikler ipek şifon gibi tipik, hafif grenli yüzeye sahip ve renk ve desen daha 2fazla veya daha az şeffaf göre sınıflandırılmaktadır. İhale elinizle:

Şifon Kumaş Nereden Alınır. İdeal kesme mat eşleşen döner kesici vardır. Böyle bir levha gibi makas, bir kaymaz desteğiyle, geleneksel olarak kırpma varsa, kullanın. İğneleme için desen adet kusursuz ucu veya sadece ince işaretçilerine almak desen adet sadece sopa – Altın yapışkan bant ya da sprey yapıştırıcı dar şeritler ile ya. Kağıt desen adet iplik sadece kumaş üzerine yatıyordu Bu amaçla, ortada uçları korumak ve sprey yapıştırıcı ile püskürtme. Kuru hafif, daha sonra kumaş üzerindeki kesme kısmını itin edelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın