Şifon Kumaş Özelliği

Şifon elbise kullanma

Şifon iyi asmak gereksiz gizlemek için kullanılan ve gerçekten güzel vurgulamak olabilir. Sadece önemli olan dürüst kendinizi değerlendirmek – eleştirel bir gözle, ve sonra şeffaflık sağlayacak olan bölge açık olacaktır. Ama size bir şey ile birleştirerek olmadan, bağımsız şifon kullanabilirsiniz olmadığını anlamak için önemlidir?şifon kumaş  0536 336 43 43

Giysi seçimi Koşulları gelen şifon yapılmış

Bize verelim elbise şifon seçimi birkaç kural konulardan biri uzman moda formüle.

Eğer tamamen şifon oluşuyordu elbise istiyorsanız 1. opak kapak altında onu koymak emin olun. Şifon bir bulut oluşturan ve siluet fazla hava yapma gibi, onun etrafında oturup ücretsizdir.

Kız için 2 aksesuarları ile birlikte koyu yoğun bir kumaş elbise üzerinde kimyasal-teknolojik şifon şeffaf bir pelerin (yapay kumaşlar moda şimdi) kullanmak için izin verilir. Bu onun görünüm cesaret ve gizemini verecektir ışık aynı renkte bir örtü ile fildişi şifon üst (veya diğer pastel renkler) kombinasyonunu görünüyor. Paul Poiret ruhu (ilk korse olmadan bir kadının elbise siluetini gömleklik önerdi XX yüzyıl Paris, en etkili moda tasarımcılarından biri) romantik elbise kesim döner gibi. Unutmayın: sen bile bir şey gösterebilir zevk ile iş birleştirmek, ama aynı zamanda kesinlikle gizlemek için bir şey gerekir edebilirsiniz.

Şifon yapılan Şartları bakım ürünleri

Her modern kadın, şeffaflık gibi soyunma odasında her zamankinden daha fazla şifon en azından bir kaç elbise tutmak iyi olurdu, bir eğilim! Ama hızla aşağı gelmedi şey, teklif bunun için bakım nasıl hatırlıyorum.

Demir şifon ürünleri için 1. sadece gazlı bez tabakası ile içeriden ve daha iyi, “ipek” ihtiyaç. Yıkama – elleri ve 30 derecenin üzerinde su sıcaklıklarında sadece. Sadece hafifçe bastırarak, hassas yıkama için toz ekleyin. Makine yıkama şifon ama sadece bir özel çanta ve manuel yıkama, izin verilir.

Çamaşır makinelerinde 4. Kuru şifon şeyler yasaktır! Çok kirli ise, sertifikalı kuru temizleyici geçmek daha iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın