Suit Kumaş Ve İplik

Suit Kumaş & İplik.

Toplamaya sadece sağ uymak stili bulmak daha bağlıdır: Eğer uygun bir kumaş birini seçmek zorunda. Mevsime bağlı olarak, uygun takım elbise kumaşı (tarzınızı karşılamak olacak, yün gibi yıllık zımba vardır, her ne kadar tüm yıl boyunca ihtiyaç) farklı olacaktır.

Burada kendiniz için mükemmel bir dışarı almak, böylece erkek takım elbise hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir yıkık.

Takım elbise kumaşları.

Yün

yün kumaşEn modern giysileri yapılır yün. Bu çok yönlü kumaş, konfor, kırışıklık dayanıklı olarak en iyi ve en büyük uzun ömürlü vardır. Yün ideal bir elbise kumaş kılan bir başka özelliği size en sıcak günlerde bir takım spor zorunda yaparken bile, böylece, nem emme yeteneği, bu serin tutacağız. yün takım elbise en yaygın türleri merinos, kaşmir ve angora vardır.

Pamuk

pamuk kumaşPamuk çoğu erkek takım elbise bulunan dayanıklı bir kumaş; oldukça Avrupalıların fantezi uymuyor. Yün gibi, pamuk (kontrol önemli ter emebilir vücut kokusu ) ve en ayları boyunca serin tutmak. Büyük bir avantaj olarak, kumaş oldukça pratik ve makine yıkanabilir olduğundan bakımı kolaydır.

En iyi mevsim: İlkbahar, yaz ve sonbaharda.

Keten

keten kumaşKeten tropikal tatile serin süre görünebilir, ama mutlaka modern insanın gün için günlük hayatın içine sığmayan birçok sakıncaları vardır. Bir keten takım elbise hafif ve sıcak aylarda size çok serin tutacak; ancak, onun düşüşünü çok kolay kırışıklıklar olduğunu. En iyi sezon: Yaz.

Flanel

filaner kumaşO herhangi bir ortamda kızarmış ekmek sıcak olacak anlamına gelir, çok nefes almaz bir ağır kumaş çünkü eskisi gibi Fanila oldukça popüler değil. Kumaş zaman içinde soyma başlar nedeniyle aşınma da azalmıştır.

Konu sayısı genellikle keten atfedilen, ancak birçok gerçekleştirmek için başarısız erkek elbisesi çok yüksek bir iş parçacığı sayısı yarar. Bir takım elbise iplik sayısı sadece fiyatı (yüksek iplik sayısı, o daha pahalı), aynı zamanda kumaşın konfor kalitesini ve düzeyini belirler belirler. Birincisi ve en önemlisi, bu takım elbiselik kumaşlar dünyasında, iplik sayısı “Süper” sayı olarak anılır olduğunu not etmek önemlidir.

450 aralığında iyi “Super” son derece hassas ve her yıl kendi takım elbise yerine göze alamaz olanlar tarafından kaçınılmalıdır. Takım elbise satın alma daha pratik bir yaklaşım için, erkekler, düşük yüzlerce bir sayı ile yün takım elbise ayrılmamak gerekir. Onlar en dayanıklı konum ve oldukça rahat hissediyorum sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın