Takım Elbise Nasıl Temizlenir.

Hemen her erkek yaşamları boyunca en az bir kez bir takım elbise giymek olacaktır. Kaliteli bir takım biraz pahalı o bunu dikkat çekmek için öğrenmek önemlidir, böylece olabilir. 2Eğer takım iyi bak Eğer kolayca birkaç yıl sürecek bir yatırım ya da bir ömür boyu olabilir!

Uzak diğer giysilerden ahşap askı üzerinde takım elbise asın. Bu (özellikle omuz) şeklini korumak ve havalandırmak için izin verecektir yardımcı olacaktır.

Giyiyor sonra takım herhangi bir tüy veya saç kaldırmak için bir takım fırça ile fırçalayın. Herhangi bir takım mağazasında bir takım fırça satın alabilirsiniz. Yukarıdan aşağıya doğru uzunlamasına fırçalayın.

1Buhar giydikten sonra renginizi temizlemek, ancak gerekli sadece. Bu temiz ve ütü ihtiyacı ile aynı anda kırışıklıkları kaldıracaktır. Kirli veya lekeli ise, ancak, sadece profesyonelce takım temizleyin. Temizlik beri o sadece yılda birkaç kez temizlenmelidir şeklini kaybetmesine neden olabilir.

Her zaman temizlenmiş ıslak ziyade sizin takım elbise var kuru temizleme mümkün. Zaman Islak temizleme tehlikeli kimyasallar kullanmaz ve elbisenin şeklini korumak için yardımcı olacaktır.

3Bir takım satın aldığınızda. Eğer eve bir kez kapsayan plastik çıkarın Plastik zamanla, takım elbise lifleri zayıflatabilir, duman yayabilir.

Kullanmadığınız zaman, her zaman. Bir giysi çanta içinde takım saklamak giysi çantası havalandırılmış olduğundan emin olun veya başka bir takım küf veya küflü alabilir.

Sizin takım, sadece kırışmış ise, ancak kirli sonra basılı var. Birçok erkek giyim mağazaları hiçbir ücret az bu hizmeti sunuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın