Tekstil Atıkları Alanlar

Tekstil Atıkları Alanlar. Geri dönüşüm için Atıkların toplanması.atık kumaş alanlar Tekstil Geri Dönüşüm Koleksiyonu , kullanılmış giysi bağış için istekli insanların en sık belediye veya il programları içinde ya da başka bir kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından yürütülen kapıdan-kapıya pikap tercih. Sadece birkaç kişi bir damla off yapmak için kendi yolumdan gitmek. Bazı ilçeler hatta sık sık curbside satması pikap ile kullanılan tekstil toplamak. Diğerleri daha az üç aylık veya yıllık alıcılar için gidin.

                             Tekstil Atıkları Alanlar. Tekstil genellikle toplama noktasında sıralanır. Ancak, temiz ve nemden arındırılmış onları tutmak önemlidir. , Islak lekeli, ya da küf giysi yeniden kullanım için satılamaz.  Kontaminasyonu önlemek için, pek çok hayır da giysi ya da diğeri için kapalı bırakma kutuları teklef  kumaşlar. Kıyafetleri sık sık sadaka dükkanlarda satılan veya gelişmekte olan ülkelerde satılan, evsiz verilir. Un-giyilebilir ürünler geri dönüşümlü ve fabrika olarak kullanılmak üzere tüccarlara satılıyor silme bezleri.  Satılmamış ve un-giyilebilir giyim tekstil geri dönüşüm tesislerine gönderilir ve tekstil geri dönüşüm sektörüne hammadde olarak satılmaktadır.

       atık fire alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTekstil Atıkları Alanlar. Tekstil Geri Dönüşüm Tekstil kazanım tesislerine sıralamak aşırı yıpranmış ya da lekeli giysiler çeşitli kategoriler halinde. Bazı tekstil temizleme bezleri ve bezler parlatma olur. Pamuk paçavra yapımında kullanılan veya yeni yüksek kaliteli kağıt için bir bileşeni oluşturur edilebilir. Vb örme veya dokuma yünlü gibi araba izolasyon veya koltuk doldurma gibi düşük dereceli uygulamalarda, tekstil endüstrisi tarafından yeniden kullanım için lif haline “çekilir” vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın