Tekstil Sanayi İplik

Tekstil Sanayi İplik

Tekstil Sanayi:  Sektöründe hızlı bir gelişme aynı zamanda pamuk liflerinin fiziksel özelliklerinin biraz daha önemli hale neden olduğunu bildirdi.pamuk kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Lif özellikleri ve Proses parametreleri: Bu şu ana faktör iplik özelliklerini etkiler ifade edilebilir iplik sayısı ve iplik büküm; karışım oranı atık liflerin yeniden kullanılabilir; kaldırılır atık (kısa lif oranı), hazırlanma süreçleri: Makine (tipleri ve ayarlamaları); eğirme sistemleri (türleri ve ayarlamaları)

Uluslararası pamuk ipliği sınıflamasına göre, Uzun Elyaf ve Ekstra Uzun Mısır pamuklu hem 45s ve daha yüksek iplik numarasına içine bükülmüş olabilir pamukların bu grup, yani saymak kategoriye girer. İnce ve ekstra ince ipliklerin üretimi için uluslararası pazara ve özellikle iri ve orta sayımı ipliklerin üretimi için iç pazar pamuk tekstil endüstrisinin karşılaştığı önemli bir sorun ve zorluk Mısır pamuk iki farklı pazarlara sahip olduğunu bildirdi.kot kumas alanlar ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Mısır’da tekstil sektöründe iç pazar, yani kaba ve orta iplik sayıları talebini karşılamak için daha ucuz pamuk gerekiyor. Yani, bir pamuk  bu açıdan özellikle MLS pamuklar, orada Mısır arz Yunan ve Sudanlı MLS pamuklar içinde Tekstil Sanayi yerel tüketimi için kaba ve orta sayıları üretmek için bu kapatın. Dahası, Türkiye iplik fabrikalarında üretilen ve ihraç edilen iplik sayısı seviyesi kadar 10-15 olarak yüzde daha yüksek veya daha düşük), uzun elyaf pamuk çeşitleri kullanıldı.

Pamuk elyaf ve iplik özellikleri göre belirlenmiştir. İplik mukavemeti Mukavemet Ürün Kont İyi-Marka kullanılarak ölçüldü ifade. Tek iplik özellikleri ve iplik düzgünlüğü kusurları ve tüylülük sırasıyla.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın