Toptan Kot Kumaş Alanlar

Toptan Kot Kumaş Alanlar. Jeans yaygın olarak tüm dünyada insanların kalplerini ve dolaplar fethetti. Bakılmaksızın herhangi bir cinsiyet her yaştan insanların giyim bu parça giymeyi seviyorum. Sayısız yıldır kot pantolon, zengin ve fakir ünlüler ve ortak adamın dolapları yerini bulduk. Ancak, öyle değil çekiciliğini kaybetti ve çok yönlülüğü ile kural burada.v HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Toptan Kot Kumaş Alanlar. Bu “kot pantolon senin ikinci isim moda olduğunu” söylemek yanlış olmaz. Yine de biz giyim halkları seçiminde bir geçiş görebilirsiniz. Tüm dünyada kot geleneksel giyim bir kayma var. Büyük ölçüde giyim bir ülkenin toplumsal kültürü ve geleneği gösteriyor. Jeans dünyanın bütün ülkelerinde yılda geleneksel aşınmasını yerine başarılı olmuştur.

Toptan Kot Kumaş Alanlar. Kot tarihine dönelim. İlk kot başta işçi sınıfı erkekler tarafından kullanılmıştır. Bu, kalın, güçlü ve uzun ömürlü oldu. Kısa pantolon herhangi koşullarında hayatta olduğunu. Bu kalın pamuklu bez İtalya’da bir şehir “gen” malzemeden yapılmıştır. Böylece, onun adı var.

Toptan Kot Kumaş Alanlar. Kot zor fiziki işi insanlar arasında hemen bir hit oldu. Nevada bir terzi onun yeni bir fikir içeren kot yaratmak istedik. O sık sık paramparça olur cepler eğrisi gibi kolay yırtılan yerlerde bakır perçinler eklemek istedim. Bu sadece pantolon güçlendirmek değil, aynı zamanda pantolonun tarzı bölüm eklemek olmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın