Toptan Kumaş Alanlar

Kadife Kumaş. Kadife kumaşlar her türlü diğer ortasında akıcı ve yumuşak biridir. Kadifeler özel nedeniyle kendine özgü özellikleri imal ve süreç vardır. ==-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Kadife kumaşlar çeşitli kullanılan aletleri pantolon, gömlek ve daha birçok dahil giyim gibi. Ayrıca, kadife kumaş çarşaf, kapakları, kullanılan perdeler Kadife kumaş az olsun parlaklık olabilir ya da sonsuz sır olarak herhangi değerlendirmelerde ipek daha vb. Yüksek sınıf görünüyor ve bağlı kadife kumaş, fiyat canlılığı bu en çok tercih edilen kumaş yaptı.

Modern zamanlarda, kadife kumaşlar çok yönlü desen ve renklerde availed vardır. Ayrıca, önceki kat daha güçlü ve daha elastiktir. Yeni kadife kumaşlar daha az bakım gerektirir ve kolay bir şekilde yıkanır ve kurutulur. Kadife kumaşların bileşimde çağdaş gelişmelere kullanımı yaygın kitleler için daha kolay erişilebilir yaptık.__HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bugün piyasada, orada kadife kumaşlar için çok sayıda markalar ve daha birçok çok geliyor. Piyasada sağlıklı rekabet ile, markalar vardır sunan kadife kumaşlar için yeni tasarımlar ve renkler ve çok az oranlarda olduğunu. Bu nedenle; piyasa kadife kumaşlar sanayi daha güvenli ve güvenli bulduğu için yer yatırım.

Polyester Kumaş. Polyester doğal olarak bulunmayan kumaş türüdür. Polyester kumaş yapılmış adam. Polyester kumaş çok çeşitli uygulamalarda kullanılan ve pazarlarda çok talep olduğunu. Bu kumaş o kırışıklık direniş ve geri pürüzsüz şekline fışkıran gibi çok popüler olanlar nedeniyle çeşitli niteliklere sahiptir. Polyester kumaş yanı sıra çok güçlü ve yumuşak.

Polyester kumaş aynı zamanda güçlü ve dayanıklı kumaş yapmak ya da başka bir neden elde etmek için, diğer kumaşlar ile karıştırılabilir. örneğin , döşemelik olarak, genel olarak ortadan kaldırmak için polyester yün ile harmanlanmış kırma ve solmaya azaltır. O kanat kullanılan polyester kumaş gibi çeşitli kullanımları vardır perde, döşeme kaplamaları, kilim, yatak ve bir yastıklama veya yalıtım malzemesi olarak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın