Toptan Penye Kumaş Alanlar

Toptan Penye Kumaş Alanlar. Polyester pamuk daha hafif bir ağırlık lif olduğunu.  Bu biraz ayrı bir konu olmakla birlikte, iplik, ucuz kumaş ağırlığını etkiler de saymak. Eğer pamuk lifi içeriğinin kumaş alanlar azaltmak istiyorsanız, ben. Kumaş türü ağırlığı artıracak şekilde ilmekli yüksek olması gerekir düşünürdüm.

Toptan Penye Kumaş Alanlar. Kumaş ise, 100 g / m2, bu lif kompozisyonu ne de 100 g / m2 ‘ne olursa olsun olacaktır. O hala 100 g / m2, örümcek ipek olabilir.

Viskon Kumaş alan nasıl belirtilen ediliyor? Anlaşılan % 90 poli /% 10 pamuk ise, muhtemelen sadece herhangi bir ağırlık kabul edilebilir. Bu buğulu bir kumaş yanı sıra tuval ya da döşeme ağırlığı için geçerli olabilir. Bileşim olarak ağırlık var mı?HER TÜRLÜ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43--

Ben çok  yorum katılıyorum. Ben 5 metre 8 oz pamuk 5 metre sonra ince olduğunu biliyorum.

İçeriği bir rol oynar ağırlığı tek başına değişti ise kumaş kalınlığı ve yoğunluğu aynı kaldı, bu nedenle duruyor Yani.

Toptan Penye Kumaş Alanlar. Bu demek değildir Söz konusu  Toptan kumaş alanlar lif içeriği değişti, ben daha hafif, sadece ince bu nedenle olduğunu varsayalım.

Toptan Penye Kumaş Alanlar. Eğer fiber dokuma varsa, o zaman x kilo kumaş, “sadece” iki şey kilo bağımlı olduğu gibi, nakliye maliyeti olacak değiştirmek ve herhangi birinin kumaş fiyatı uzunluğu  miktarı satın Bağlıdır Eğer kumaş kalınlığı dikkate alınması gereken sizin desen alanları. Farklı ağırlıkta kumaş çeşitleri her şey farklı asılmasına yapacak aslında yanı sıra.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın