Toptan Suni Deri Alanlar

Toptan Suni Deri Alanlar.  Ama bu bir favori organik pamuklu etek, organik pamuk veya kenevir yapılır sırf fazla kırışıklık var gidiyor anlamına gelmez. Çekmek ya da kırışık püskürtmek için bir giysinin eğilimi gibi birçok nitelikleri etkilenir örgü iplik alanlar dokuma kumaşlar daha kırışıklıkları göstermek için daha az olasıdır lif karışımları kırışıklıkları kolayca% 5 likra (spandex) ile harmanlanmış % 95 organik pamuk dokuma yoga üst düşecek liflerin kalitesi eşit olan diğer faktörler, yüksek kaliteli, uzun elyaf organik pamuk lifler düşük kaliteli geleneksel olarak yetiştirilen, kısa pamuk lifleri daha kırışmasına daha az olasıdır.astar  fiyatı 0536 336 43 43

Toptan Suni Deri Alanlar. Üretiminde kalite – iyi ve genellikle düşük kaliteli giysi daha az ütü gerektiren bakmak, uzun sürecek sıkıca ekilen dikişleri ile tamamladı sıkı dokunmuş, yüksek iş parçacığı sayısı pamuk elbise; kumaş alanlar bitirir – kimyasal kumaş alanlar bitirir. Bu daha sonra daha hakkında, imalat sırasında veya kırışma eğilimini azaltacak aklama sırasında eklenebilir olarak bu zor; ve aklama – senin giyim güneş tutulması ya da yeni bir bebek .

Toptan Suni Deri Alanlar. Pamuk çeşitli nedenlerden dolayı, ancak dayanıklılığı da en çok arzu edilen özelliklerinden biridir. Kumaş alan son birkaç yıl içinde tüketiciler için çok önemli hale gelmiştir. Yaprak satın alırken Örneğin, alışveriş% 75 dayanıklılık onların satın alma olarak en önemli faktör olduğunu söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın