Toptan Viskon Kumaş Alanlar

Toptan Viskon Kumaş Alanlar. Sentetik boyalarla boyanmış tekstil ultraviyole özellikleri, literatürde rapor edilmiştir. Ancak, hiçbir çalışma doğal renklendiriciler ile boyanmış doğal kumaşların ultraviyole özellikleri araştırılmıştır. Bu çalışma, bitki ve böcek kökenli boyaları ile boyanmış pamuklu kumaşların ultraviyole koruma faktörünü rapor eder.ucuz kumaş satanlar

Toptan Viskon Kumaş Alanlar. Üç pamuklu kumaşlar üç doğal renklendiriciler ile boyanmıştır. Kumaşlar kumaş inşaat, ağırlık, kalınlık ve iplik sayısı açısından karakterize edildi. Ultraviyole Koruma Faktörü kumaş özelliklerinin etkisi incelenmiştir. Ultraviyole koruma faktörüne renklendirici konsantrasyonunun rolü renk gücü analizi ile incelenmiştir.

Toptan Viskon Kumaş Alanlar. Bir korelasyon olduğu ucuz kumaş ağırlığı ve değerleri arasında gözlenmiştir. Benzer şekilde, kalın kumaşlar ultraviyole ışınlarından daha fazla koruma sundu. Konu sayımı olumsuz UPF ile ilişkili görünmektedir. Doğal renklendiriciler ile boyama dramatik her üç kumaş yapılarının koruyucu yetenekleri artmış. Ayrıca, aynı ucuz kumaş türü içinde değerleri gölgede yüksek derinliklerinde artmıştır.

Toptan Viskon Kumaş Alanlar. Doğal renk ile boyama pamuk dokuma kumaşların ultraviyole koruyucu arttıracaktır ve ultraviyole ışınlarına karşı etkin bir koruma olarak kabul edilebilir. Ucuz kumaş daha koyu tonlar boya ile ve kumaşta renk verici yüksek konsantrasyonu ile artar hakkında hiçbir seçim var gibi tarımsal ve diğer dış işçilerin durumunda, güneşe maruz kalmanın bir mesleki tehlike.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın