Tuval Kumaş Tekstil Firmalari

Tuval Kumaş yönteminde, bir kare kağıt her dikey alan üzerinde, istihdam temsil eden bir çözgü ipliği ve her yatay uzay temsil eden bir atkı ipliği. .5HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHer kare nedenle çözgü ve atkı ipliğinin bir kavşak gösterir. Çözgü üst üste göstermek için, bir kare doldurulur veya gölgeli. Boş kare atkı ipliği çözgü atkı yani örtüşme üzerine yerleştirilir olduğunu gösterir. İşaretlerinin çeşitli türleri çözgü örtüşme belirtmek için kullanılabilir. ‘X’ işareti en yaygın olarak kullanılır.

Bir örgünün tekrar herhangi bir örgü bir ifadesidir. Bu, belirli bir örgü için çözgü ve atkı ipliklerinin en az sayısını gösterir. Bu, çözgü ve atkı tekrar oluşur. Tekrar büyüklüğü örgünün doğasına bağlı olarak çift ya da düzensiz olabilir. Gibi düz, dimi, saten vb gibi temel örgülerde tekrar boyutunu bile normalde. Ancak bu gibi örgülerde bal peteği, tekrar boyutunu bile veya düzensiz olabilir bir geri. Herhangi bir örgü için tekrar boyut çözgü ve atkı şamandıraların toplamıdır. Bu durumda, Tuval Kumaş  Tekstil Firmalari bir 2/1 dimi durumunda tekrar boyutu 3 x, 3’tür. Bu tasarımı kağıt üzerinde bir örgünün bir tekrarını belirtmek için yaygın bir uygulamadır.

Doğada, pamuk tonlarında büyüyebilir, tan, gri, örneğin, kendi. Tekstil Firmalari pamuk renkli kullandı. sonunda gerçek yetiştirilen iki renkli pamuklar bulma, renk ve büyüyen pamuk pamuk bitkileri seçmeye başladı ….6HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz onlar alanda ekilen zaman doğdu. Üreticiler onun doğal pamuk satın almak için koştu. Onun pamuk beyaz pamuktan daha pahalı olmasına rağmen, üreticiler tedavi ve pamuk boyama işleminden zehirli atık imha etmek zorunda değil bir kiloluk kaydedin. Eğer bir dokumacı iseniz, onu web sitesinden sıyrık ve iplikler satın alabilirsiniz. Sen orada da onu doğal boyalardan yapılmış tuval kumaş satın alabilirsiniz. Biz birkaç yıkamadan sonra solmaya pamuk alışıksınız! de eski bir ve sitemizi seviyor Bunu ilginç bulacaksınız.), ancak sitesine göre, renk ile yoğunlaşacak 20 yıkamalar kadar.

Tüketiciler organik boyalı pamuk satın alarak başka çevre ses seçim yapabilirsiniz. Eden tuval Kumaşlar çevrimiçi organik ve organik boyalı pamuk kumaş satan bir çıkış olduğunu. Bu seçenek için daha fazla ödemek için bekleyin:. Fiyatları değişir. Neden bir pamuk kadar harika ve neden biz o kadar çok kullanırım? Öncelikle, son derece emici bulunuyor ve su içinde yaklaşık 25 kez kendi ağırlığının yapacak. Ayrıca kuru daha güçlü ıslak (kendinizi ıslak almak başka, sen yağmurda giyen konusunda endişelenmenize gerek yoktur). Bu (yaz veya menopoz düşünüyorum) teri emer ve nefes çünkü  sıcak koşullar için mükemmel.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın