Ucuz Kot Kumaşı

Kumaş Türü Denim. Dokuma kumaş dokuma tezgahı yardımıyla parçacığı Karıştırma ile oluşturulduğu süreçtir. Dokumayı öğrenerek önce bir çözgü ve atkı ipliklerinin bilmelidir.ucuz kot kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Ucuz Kot Kumaşı. Kumaşın kenarın kumaşın ya da paralel dikey hizada olan iplikleri çözgü ipliği olarak bilinir. Kumaşın kumaş kenarı ile kumaş ile veya dik, yatay hizada olan iplikleri atkı ipliği olarak bilinir.

Kumaş Türü Denim. Terbiye kumaş yumuşak kolunu verilir ve boyutları ayarlanmış olduğu süreçtir. Bu işlem, dikiş yeteneği ve kumaşın aşınma yeteneğini geliştirir. Bazen, etkileyen özel vb yangın geciktirici ve su iticilik gibi terbiye sırasında kumaştan üretilen.

Tekstil elyaf ve uç ürünler ile ilgilenir Bilim alanıdır. Burada tekstil işleme kısa bir açıklama.

Ucuz Kot Kumaşı. Bu, pamuk temizleme işlemidir. Yapraklar, tohumlar vb gibi ağır yabancı maddeler bu işlemde pamuk kaldırılır. Çırçır fabrikalardan, pamuk balya halinde fabrikaları iplik gönderilir. Çırçırlama iki yöntem vardır.

Kumaş Türü Denim. Hallaç farklı küçük makinelerin birleşimidir. ucuz denim kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Çırçır fabrikalarının pamuk balya şeklinde alınır. Bu balyalar iplik fabrikalarında açılır ve pamuk oda darbe beslenir. Hallaç pamuk şiddetli açma ve temizleme gerçekleşir.

Ucuz Kot Kumaşı. Bu eğirme işleminde ikinci gelir makinedir. Tarak, pamuğun ağır açma ve temizleme gerçekleşir. Kucak pamuk püsküllü formu vardır. Taraklama biz fiber devlet lif pamuk açın. Böylece tarama eylem Şerit denilen puslu web içine püsküllü malzeme dönüştürür.

Taranmış şerit de lifler düzenli formda değildir.  Karde şerit, kalın ve ince yerler vardır. Bu düzensizlikler çizimde kaldırılır. Çoğunlukla, sekiz slivers birlikte cer beslenir ve tek bir çekilmiş şerit çıkış olarak elde edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın