Viskon Kumaş Türü

Krep (Muz Krep veya Kum Krep) – Viskon Kumaş türü  düz örgü veya küçük tarafından oluşturulan ince bir yosun etkiye sahiptir. Bir bükülmüş-rayon çözgü ve bir filamanın ipek dolgu ile yapılmış.perdelik kumaş ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz İki katlı çözgü ipliği çok kaba ve dolgu daha hantal. Çoğunlukla suni ipek ve sentetik yapılmış ama ipek biraz. Krep etkisi çözgü yönünde görünür ve alternatif S ve Z, ya da bolluk, gerginlik veya büküm farklı derece elde etti. Başlangıçta bir yün krep ama şimdi ipek ve suni ipekten yapılmış. Bu ortalama krep çok ve daha sağlamdır. “Dalgalar” a uzunlamasına yönde çalışan bir dalgalı bir dokuya sahiptir. Çoğunlukla elbise ve toplulukları baskılar için kullanılır.

Viskon Kumaş türü  düz veya dimi örgü pamuk, keten, ipek yapılmıştır. Kalite ve fiyat büyük ölçüde değişir. Çözgü sayıları oldukça gevşek bükülmüş olan doldurma sayıları daha ince. Önemli güçlü ve iyi aşınma verir. Baskılı kreton genellikle çok parlak renkler ve desenler vardır. Kumaş hiçbir parıltı (sırlı zaman, basma denir) vardır. Bazı çözgü baskılı ve eğer, genellikle tamamen geri vardır. Mürettebat Boyun – Boyun tabanına yakın uygun nervürlü bantlama ile bir yuvarlak boyun.

Viskon Kumaş Türü. Kabarık etek – Yüksek sertlik ile çok gevşek dokunmuş elyaf. Bu, yumuşak sert ve mükemmel dayanıklılığa sahiptir. Siyah beyaza tonları çeşitli gelir bu. kumaş ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDamask – keten, ipek, suni ipek, pamuk, sentetik, yün, yapılmış ve alternatif saten ve mat olan bir jakar tezgahında dokunmaktadır. Başlangıçta ipekten yapılmış, Şam yoluyla Çin’den bize geldi. XIII yüzyılda  Polo bu konuda ilginç bir hikaye verdi. Bugün bulunan en eski ve en popüler kumaşlardan biri. Çok ayrıntılı tasarımlar da mümkündür. Kumaş ve iyi nitelikleri brüt ağartılmış olmasıdır. Bu kir tutuyor çok dayanıklı, geri dönüşümlü kumaş, kalite doku, daha sıkı. İyi aklıyor ve yüksek parlaklık tutar – özellikle keten. Viskon Kumaş türü. Damask kalitesi kullanılan iplik ve iplik sayısı bağlıdır. – Aynı kalite ve iplik sayısı kullanılırsa kısa yüzen daha hizmete ve iplikler daha sıkı tutun, çünkü, tek, çift daha iyidir. Az 180 iplik sayısı ile çift giyim için uygun değildir. www.kumas.gen.tr  tarafından üretilen Damask yapılan bazı mükemmel pijama vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın