Yıkamalı Kumaş Alanlar

Yıkamalı Kumaş Alanlar. Şifon ipek, pamuk, naylon, polyester, suni ipek ya da yapılmış bir tekstil.ucuz kot HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu hafif bir pırıltı ve basit bir örgü ile, saf olma eğilimindedir. İşığa tutulduğunda, şifon şiddetle yakından dokunmuş örgü andırıyor. Iyi sarar ve önlük ve elbiseler için bir görünüm ekleyebilirsiniz beri bu kumaş genellikle akşam ve abiyeler kullanılır. Ayrıca nedeniyle kaygan dokusu ile çalışmak çok zordur. Çoğu kumaş mağazaları farklı renklerde birçok formları taşımak. İsim bez için Eski Fransız kelimesinden gelir.

Yıkamalı Kumaş Alanlar. Zengin bir ışıltı ve kaygan dokuya sahip bu yana ipek şifon, en değerli olan. Aynı zamanda, kendi ağırlığı için şaşırtıcı derecede güçlüdür.  İpek şifon doğal elyaftan yapılmış olması nedeniyle, bu sentetik daha pahalı olma eğilimindedir ve bu da kuru temizlenmesi gerekir. İpek, ayrıca georgette, bazen denilen krep, şifon gibi davranır perdeler ve daha kalın ve daha kot kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizopak kumaş yapmak için kullanılır. Elde edilen kumaş daha mat ve daha az hava alabilir olan, ancak başka bir doğal elyaf, pamuk, bazen, şifon yapmak için kullanılır.

Yıkamalı Kumaş Alanlar. En iyi sentetik boya aldığı için, sentetik maddeler en yaygın olarak, şifon yapmak için kullanılır yapmak için nispeten ucuz olan, ve sağlam olma eğilimindedir. Bununla birlikte, kumaş Elle sadece soğuk su ile yıkandı ve bir çamaşır makinesinden geçirilebilir hiçbir gerektiği hala yeterince hassastır. Onlar da kaygan olduğundan sentetikler, ayrıca ipek gibi çalışmak gibi zorlu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın