Yünlü Kumaş Çeşitleri

Yünlü Kumaş Çeşitleri. Keçenin farklı türleri yün üretiminde kullanılır yün sekiz aylık yaşından önce genç bir koyun alınır polar olduğunu.parti kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Lif kesilmiş değil çünkü, bu bir doğal olan konik bunu yumuşak bir his verir ucunu. Çekti yün aslen eti için kesilen hayvanlardan alınan ve çekilir postu çeşitli kimyasallar kullanarak. Çekti yün lifler, düşük kaliteli ve düşük-dereceli kumaş üretmek yün üretim fazına geçmeden önce herhangi bir şekilde işlenmiş olmamıştı yün. Bu terim genellikle mutlaka böyle değildir daha yüksek kalite, demek yanlış anlaşılır.

Yünlü Kumaş Çeşitleri. Bu yünler ve diğerleri yünlü kumaş iki kategoriye üretiminde kullanılabilir. Yünlü kısa oluşur kıvırcık olma eğilimindedir lifleri düzensiz ve zayıf. Bunlar gevşek düz ya da dokunmaktadır belirsiz desenleri. Genellikle yünlü düşük bir iplik sayısı vardır vedayanıklı değildir. Bununla birlikte, yumuşak yapabilirim Bulanık genellikle muadillerinden daha sıcak, ve kalın kumaşlar.

Yün kumaş önemli olan, uzun, düz liflerden yapılır gerilme mukavemeti.  Bunlar genellikle dokuma tuval desenleri ve yüksek iplik sayısı vardır. Bitirmek, sert, kaba ve düz olma eğilimindedir. Ayrıca, yalıtım değeri normal yünlü gibi yüksek değildir. Yün kumaşlar da yünlü göre daha pahalı olma eğilimindedir.

Yünlü Kumaş Çeşitleri. Kumaşa koyun yünü işlemek için gerekli önemli adımlar şunlardır: kesme, temizleme ve temizleme, sınıflandırma ve sıralama, tarama, iplik, dokuma ve terbiye.

Koyun bir yıl genellikle bir kez kesildikleri ilkbahar. Bir usta olabilir makaslama günde iki yüz koyun kadar. Bir koyun kurtarıldı polar olabilir tartmak 6 ve 18 (2.7 ve 8.1 arasındaki kilogram ); Mümkün olduğu kadar, polar bir parça halinde tutulur. En çok koyun hala elle makaslanmış edilirken, yeni teknolojiler kırpma yapmak için bilgisayarları ve duyarlı.ham kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Yünlü Kumaş Çeşitleri. Derecelendirme genel kalite dayalı keçenin kırılma kalmıştır. Sıralama, yün vücudun farklı yerlerinde farklı kaliteli liflerin, bölüme kadar bozuldu. Yün en kaliteli koyun iki gelir ve giyim için kullanılır; daha az kaliteli alt bacaklar geliyor ve kilim yapmak için kullanılır. Yün derecelendirmesinde, yüksek kalitede her zaman yüksek dayanıklılık anlamına gelmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın