11 Ons Kot Kumaşı

11 Ons Kot Kumaşı. Kapasitelerinin bir çoğunluğu tarihsel kitlesel pazar denim ürünleri hitap open-end, olmasına rağmen denim bitkiler, hem open-end ve ring denim yetenekleri var. Ancak, open-end tesisleri de kendi süreçlerine değişiklikleri ile özel denim kumaş imal edebiliyoruz. Ring denim yüksek kalite ve denim kumaş alanlar piyasasında yüksek fiyatlar komutları. OE ve halka eğirme süreci dizisi, aşağıda Tablo 2.2’de verilmiştir.

11 Ons Kot Kumaşı. Halat yöntemi genellikle set özellikleri ile kumaşların seri üretiminde kullanılır bir yöntem, genel olarak kumaş alan daha küçük ölçekli üretiminde kullanılan ve özellikleri modifikasyonu için olanak tanır. İş boyama işlemi ile karşılaştırıldığında Halat-boyama teknolojisi denim kumaşa bir boya da sağlamaktadır.denim kumaş çeşitleri HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

11 Ons Kot Kumaşı. Denim tarihi son on beş yıl boyunca dünyanın moda grafiği karar verdi kumaş gibi renkli. Bir kumaş ilk tanıtıldı olarak 11 ons denim madenciler kendi işinin zorluklarına dayanabilecek bir pantolon engebeli kana ihtiyacı düşündüm Amerika’da bir çadır satıcı oldu. Yani o tuval üzerinde şalvar vardı onlara ne teklif etti. Atlantik boyunca Fransız zaten adı şehrin bir isim tarafından bilinen bir tür ağır kumaş kullanılarak yapılmıştır.

11 Ons Kot Kumaşı. Fransız alternatif daha iyi ve sert olduğu için, Amerikalılar da, Fransa’dan kumaş satın tuval atarak başladı ve hızla kısa ayrıntılı isimleri kesmek için Amerikan tutku Verilen vb Çıtçıt ile pantolon için aynı kumaş kullanılır.

10 Ons Denim Kumaş. Kelime parça kot kumaş alanlar zor temiz kot pantolon bulundu tutmak için Cenevizli gemiciler tarafından icat edilmiş inanılıyor. İndigo mavi – Onlar ucuz kumaş kullanılabilir renk ile boyanmış. Denizlerde Şaşmaz nemli ve genellikle sıcak atmosfer oldukça hızlı solma renk sonuçlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın