Türkiye Toptan Kumaş Alan

Türkiye Toptan Kumaş Alan. Bir yüksek moda denim için pahalı ipliği boyalı pamuk atkı yerine boyalı polyester tekstüre filament iplik kullanarak derin bir değeri bulabilirsiniz. İplikler değer evrende çekirdek ip likralı iplikler yerini almaktadır. Polyester denim içinde, denye 600 ama Önceden 300-450 gün kaba gün oluyor, Keten denim değer önermede Jüt (Hint Keten) ile değiştirmek için çabalar var, yüksek hacimli değildir.

Türkiye Toptan Kumaş Alan. Denim Başarılı stratejiler kar, sık bile ortalama yaşam süresi. Devamlı kumaşlar mühendislik kalitesi ve önemli oranlarda maliyet avantajı hem elde etmek için bir yol sağlar. Modülerleştirme yoluyla aynı zamanda tam üretim esnekliği muhafaza ediliyor denim fabrikası sağlayan hammadde ve moda yeni ve değişen eğilimleri karşılamak için.kumaş alanlar 0536 336 43 43

Türkiye Toptan Kumaş Alan. Denim, pamuk ipliği ham pamuk iplik ile başlar. Yüzde yüz pamuk hala uluslararası ya da Hint pazarında ya da herhangi bir geniş kabul görmemiştir sendika kotu tanıtmak için yurt dışında Hindistan’da denim üreticileri tarafından yapılan deneme ve rağmen tercih edilen kumaş kalır. İplik alanlar gerekli tonları ve iplik kumaş alan yerler dokumasında ve kumaşın çeşitli son işlemlere tabi tutulur vb boyutlandırma gibi diğer dokuma hazırlama tedavilere çözgü iplik  alanlar boyama tarafından takip edilir. Bitmiş malzeme daha sonra, kontrol ambalajlandıktan ve müşterilere teslim edilir. Kumaş üretim ağırlıklı eğirme, parti kumaş alanlar boyama ve boyutlandırma, dokuma ve işleme içerir. Türkiye kumaş fabrikası uzun yıllardı süper kumaşlar üretiyor. Türkiye kumaş toptancısı kumaş almaya devam ediyor.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın