70 Denye Jarse 50 Denye Jarse Satanlar

Ham jarse kumaş,70 denye jarse kumaş,50 denye jarse kumaş,baskı altı jarse kumaş,ucuz jarse kumaş, jarse kumaş satın alanlar, jarse kumaş satın alan,parti jarse kumaş,spot jarse kumaş,stok jarse kumaş, jarse kumaş fiyatı, jarse kumaş satanlar, jarse kumaş satan yerler, jarse kumaş satış yerleri, jarse kumaş firmaları, jarse kumaş kilo fiyatı,kiloyla jarse kumaş,kiloluk jarse kumaş,kiloyla jarse kumaş satanlar, jarse kumaş metre fiyatı,astarlık jarse,formalık jarse,
Ham jarse kumaş,70 denye jarse kumaş,50 denye jarse kumaş,baskı altı jarse kumaş,ucuz jarse kumaş, jarse kumaş satın alanlar, jarse kumaş satın alan,parti jarse kumaş,spot jarse kumaş,stok jarse kumaş, jarse kumaş fiyatı, jarse kumaş satanlar, jarse kumaş satan yerler, jarse kumaş satış yerleri, jarse kumaş firmaları, jarse kumaş kilo fiyatı,kiloyla jarse kumaş,kiloluk jarse kumaş,kiloyla jarse kumaş satanlar, jarse kumaş metre fiyatı,astarlık jarse,formalık jarse,

KUMAŞ SATIN ALANLAR. 70 denye jarse kumaş sıcak, esnek, esnek ve yüksek oranda yalıtkandır, bu da onu vücuda en yakın şekilde giyilen giysiler için popüler bir seçim haline getirir. Jersey ayrıca yumuşak olma eğilimindedir, bu da onu çok rahat kılar.

50 denye jarse kumaş. Tekstil, Jersey adasının adını almıştır. Jersey, İngiltere ve Fransa arasında yer alan ve Kanal Adaları olarak bilinen bir grup adanın en büyüğüdür. Ada, uzun bir insan işgali geçmişine sahiptir ve ayrıca genellikle tereyağı sütü için yetiştirilen Jersey inekleriyle ünlüdür.

Jersey yani örme kumaştır. Kumaşın yapısı, dik çözgü ve atkı iplikleri değil (örneğin düz veya dimi örgüde olduğu gibi) iç içe ilmekler, sıralar ve sütunların bir bağlantısıdır. Triko özellikleri özelliği:

JARSE KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR… 0536 336 43 43

Baskı altı jarse kumaş. Bazı kaynaklar, “jersey” teriminin herhangi bir örme kumaşa atıfta bulunmak için kullanıldığını iddia ediyor. Malzemeye aslında jarse adı verildi çünkü İngiltere kıyılarındaki Jersey adasında yapıldı. Kumaşın bu erken versiyonu balıkçı kıyafetleri için kullanıldı ve 2000’lerin başındaki jarse kumaşlardan daha ağır bir kumaştı.

SANDY KUMAŞ FİYATLARI,SANDY KUMAŞ SATAN YERLER,SANDY KUMAŞ SATAN KİŞİLER,SANDY KUMAŞ TOPTAN FİYATI,SANDY KUMAŞ METRE FİYATI,SANDY KUMAŞ KİLO FİYATI,UCUZ SANDY KUMAŞ,Sandy kumaş terletir mı,Sandy Kumaş Fiyatları,Desenli Sandy kumaş,Aerobin kumaş,Sandy kumaş toptancıları,Scuba sandy kumaş,Jarse kumaş,Candy kumaş nasıldır.
SANDY KUMAŞ FİYATLARI,SANDY KUMAŞ SATAN YERLER,SANDY.

Jersey forması yapımı

Astarlık jarse kumaş. Jersey örgüler elde veya düz ve yuvarlak örgü makinelerinde yapılabilir. Örgü, her bir ilmek altındaki ilmek içinden çekildiği temel bir örgü dikişi ile yapılır. Jersey triko, diğer triko türlerine göre hafiftir ve benzer kumaşları üretmenin en hızlı yöntemidir. Forma boyuna göre çapraz olarak daha fazla esner ve ön ve arkadaki gerilim farkı nedeniyle kenarlarda “kıvrılır”.

*esneklik ve esneklik;

*genişletilebilirlik;

*yumuşaklık.

Formalık jarse kumaş. Malzeme, tek sıralı bir kumaşı otomatik olarak ören özel tekstil makineleri kullanılarak yapılır. Şu anda, jarse üretimi için sadece yün değil, aynı zamanda:

*pamuk , hipoalerjenik, ekonomik ve uygun fiyatlı doğal bir bitki ipliğidir ;

*ipek – ipekböceği kozalarından yapılmış, zarif, pahalı ve çok dayanıklı bir iplik;

*viskon ve bambu – odun hamurundan ve bambu saplarından yapay lifler;

*polyester – sentetik polyester iplik, çok dayanıklı.

*manken üzerinde jarse elbise

Ürün etiketinde kumaşın bakımı ile ilgili bilgiler bulunmalıdır.

70 denye jarse kumaş. Malzemenin özellikleri kumaşın bileşimine bağlıdır. Üretici, bakım talimatları ile birlikte ürün etiketinde belirtmekle yükümlüdür. Sentetik lifler kumaşın buruşma derecesini azaltır ve ürünün fiyatını düşürür, bu yüzden korkulmamalıdır. Doğal iplikler etkili ısı koruması, higroskopiklik ve hava değişimi sağlar.

Jersey’i diğer örme kumaşlardan ayırt etmek için kumaşın ham kenarını gerin – küçük bir rulo halinde sıkıca saracaktır.

JARSE KUMAŞ NASIL YIKANIR?

Jersey ürünleri elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bir şeyin etiketinde ayrıntılı bireysel tavsiyelerin olacağı söylenemez, onlara bakmakta fayda var. Yıkandıktan sonra, jarse ılık suda (20 derece) durulanır – bu, rengin parlaklığının korunmasına yardımcı olacaktır.

İşleri yumuşak modda, düşük hızlarda sıkın. Formayı açık alevlerden ve ısıtma cihazlarından düzleştirilmiş bir şekilde kurutun. Nemli bir bezle ılık, sıcak olmayan bir ütüyle ütüleyin. Eşyaların güvenliğinden tamamen emin olmak için sıcak buhar kullanırlar – metal kumaşa dokunmaz.

50 denye Jersey kıyafetleri iyi havalandırılmış bir dolapta askılarda saklanır ve uzun süre güneşte bırakılmaz. Pastalı ürünler şu şekilde tazelenir: şeyi düzeltir ve buharla sıcak bir banyoya asarlar.

Jersey pratik, rahat, giyilebilir, tamamen iddiasız bir kumaştır. Kumaş alanlar dünyasında çok az kişinin bildiği İngiliz adasından son derece uzmanlaşmış bir malzeme olmaktan çıktı. Jersey, kullanıcıyı nemden, rüzgardan mükemmel şekilde korur, vücuda yumuşak bir şekilde yapışırken, sürtünmez ve cildin serbestçe “nefes almasını” sağlar.

Malzeme farklı renklerde boyanır, hem sıcak hırkaların hem de narin gömleklerin dikilebileceği narin, ince ve yoğun tuval versiyonları yapılır. Sıcak astarlı takımlar sonbahar havaları için uygundur.

70 denye Jersey kıyafetleri, yirminci yüzyılın ilk yarısında klasik Fransız modasını anımsatan ölçülü ve zarif görünüyor. Triko, diğer kumaşların yanı sıra takı ve bijuteri ile de iyi gider.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın