8 ons Denim Kumaş

8 ons Denim Kumaş. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitede ucuz denim kumaş üretmek için yollar arıyor. Modern lif ve imalat teknolojileri sürekli işleme zinciri boyunca uygulandığında ham lif mühendislik üstün denim kumaş sonuçları bitmiş. Ancak, bu mühendislik ürünlerinin maliyeti hammadde, başta pamuk ile ilişkili oynaklığı mücadelede ilave olarak, pazar yeri taleplerine basiret teslim.

8 ons Denim Kumaş. Bir on yıl içinde çeşitli denim ağırlıklar için 150 cm genişlik temel denim metre başına Hammadde Maliyeti basitlik uğruna, denklemde aşağıda gösterilmiştir.

8 ons Denim Kumaş. Denim kumaş mühendislik, ring iplik veya open end iplik ya da farklılaşmış sayısız karakteristik iplikler + modern bir kumaş alan şekillendirme ve bitirme teknikleri ve yaygın olarak kullanılabilir, ancak seçilen pamuk lifleri kullanır. Farklı iplikler için karıştırma özellikleri verilmiştir. Denim İplik alanlar için önemli.kot kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

8 ons Denim Kumaş. Dolayısıyla denim kumaş alan mühendislik Modern araçların yardımı ile, farklı iplik tipleri için pamuk lif özelliklerinin uygun bir kombinasyonunun seçimi ile başlar. Farklı iplikler için karıştırma özellikleri verilmiştir. Denim alanlar İplik için önemli.

8 ons Denim Kumaş. Lif özellikleri bilindiği zaman iplik kalitesi ve işlem performansı tahmin edilebilir. Son sütun bireysel karakteristik iplikler dahil çeşitli iplik alan tiplerinin gerçek iplik kalitesi ile ilgili bir uymayacak gelmesi bir ölçü olarak kullanılabilecek çeşitli iplik türleri için bir indeks sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın