9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim

9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim
9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim

Kot pantolon giymesinde önemli bir unsurdur. Bu nedenle, kot pantolonun tarzını takip etmelisiniz. Bu ipuçları, size uygun şekilde size uygun bir şekilde kotları yeniden keşfetmenize yardımcı olacaktır. Çünkü bazı stratejik seçeneklerle şık kot kumaş pantolon giymekten daha iyi bir şey yoktur.

Kajol çorap ile kot giymek:

9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim
9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim

9 Ons Kot 11 Ons Kot. Küçük detayların görünüşünüzde büyük etkisi olabilir. Kajol çorapları kot pantolon giymek için uygundur. Çeşitli renklerde basılmış çorapları seçerken, en uygun kot pantolon ve size yeni bir özellik getirin.

Moto ceketi ile kot giyin:

Bir yolculuğa çıkmayı ve bir motosiklet sürmeyi planlıyorsanız. Genel görünümünüzü rahatlatmak için kotlu keten tercih edebilirsiniz.

Ceket organizatör:

Bazıları askeri bir ceket çünkü askeri bir tarzı var ve bir sürü gri fermuar ile karakterize ediliyor. Onları karanlık kotlarla giymek en iyisidir.

9 Ons Kot 11 Ons Kot.Yaz mevsiminde yükselen sıcaklıklarda, özellikle iş yerinde daha hafif kıyafetler giymeniz gerekir.İş yerindeki profesyonel bir görünüme kavuşmak için en iyi erkeklere başvurabilirsiniz. Gri bir fiesta ve gri bir gömlek ile bir kot pantolon seçerek işe gitmek için hazır hale getiren harika ve şık bir seçim.

Sıcak yaz günlerinde, gömlekleri kolları yarıya kadar olan kollardan seçebilirsiniz .. Bu gömlek, sıcaklık sırasında meydana gelen yorgunluk ile ayırt edilir. Bu gömlek kot pantolon giymek için uygundur.

Resimde bu ayakkabıların şekli gösteriliyor,  kumaş kot pantolona çok yakışan bir deri ayakkabı. Koyu kot pantolon ve beyaz tişört ile giyildiğinde farklı görünür.

9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim
9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim

Bu yaz özel bir görünüm arıyorsanız, blazer kot gibi bir kot pantolon ile hafif beyaz blazer seçebilirsiniz.

Hafif polo ceket ile:

Sıcak havalarda, polo ceket, özellikle hafif kotlarla giyebileceğiniz hafif renkler için ideal seçimdir. Dar kot pantolon giyerken vücudunuzun bedenini iyi bilmelisiniz:

9 Ons Kot 11 Ons Kot. Dar kot seçimi önemlidir çünkü vücut boyutunun daha esnek olması için uygun olmalı ve olmamanızı ve dengeli bir görünüm almanızı sağlar 9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim.

Uygun uzunluğu seçin:

Kot alırken, vücudunuz için uygun uzunlukta düşünün, bu sayede pantolonlar vücudunuzda şık görünecektir.Özellikle kısa iseniz, çok uzun kotlar kumaş vücudun karışıklığı anlamına gelir çünkü bu durum boy kısalıklarını gösterir.

9 Ons Kot 11 Ons Kot. İpuçları Kot alırken neleri giyebileceğinizi düşünün: Tabii kot pantolon giymek ve kot pantolon giymek nereye bütün bunlar seçim süreci kolay hale ne zaman ve belirleyici elde edildiğinde çok rahat olmalı, demek. Örneğin, işe gitmeden veya evden çıkmadan önce giymek için kot pantolona ihtiyacınız olabilir. Çalışma ortamı, kaliteli bir kot seçmenizi gerektirir çünkü günlük olarak giymeniz gerekir, bu yüzden doğru kotları seçmeniz gerekir.

Piyasada birçok kot pantolon biçimi vardır: Bu formların en ünlüsü, klasiklerin üç örneğidir ve birçok bireyde şu şekilde bilinmektedir:

Kotlar orijinal: Kullanmak ve farklı her zaman çıkmak her şeyden daha takılabilir ait olanların birden kullanımları olabilir en ünlü parçalarından Bu parça. Göz kamaştıran mavi kot pantolon: Bu tip bir gömlek giyildiğinde düzgün ve çekici bir şekilde ortaya çıkıyor.

Koyu kot pantolon: Koyu kot pantolonlar çok fazla seçenek sunar. Örneğin, özellikle haftasonu için giydiğiniz zaman beyaz bir ceket, gri bir gömlek veya bir deri ceket ile giyebilirsiniz.

Klasik kıyafetlerle giydirilmiş:

Parça Kot Kumaşı
Parça Kot Kumaşı

Klasik tarz, işe gitmek için ihtiyaç duyulduğunda veya belirli bir aktiviteyi uygulamak için çoğu zaman uygun olan birçok kişi için uygundur. Klasik kıyafetlerin bir koleksiyonunu koordine ederken. Kot pantolonun bakımını yaptıktan sonra, giymeden önce kotları yıkayın:

Kotlar yıkandıktan sonra sıkılabilir, bu nedenle kumaş üzerinde oluşabilecek değişiklikleri görmek için giymeden önce kotları yıkamak ve görünüşünüze zarar verebilecek herhangi bir hatayı önlemeye çalışmak en iyisidir.

İç çamaşırları giymek: Kotları yıkarken, içeride öpüşmek ve rengini korumak ve daha sonra kapsamlı bir görünüm vermek için yalnız yıkanır 9 Ons Kot 11 Ons Kot 11 Ons Denim.

Kurutucunun içine kot koymayın: Kurutucunun içindeki kot pantolonun giyilmesi, kotun katlanmasına ve kumaş üzerindeki etkinin bırakılmasına neden olabilir. Bir çamaşır izi bırakmadan bile, bir iz bırakmayacak şekilde, sadece havlu üzerine kurumaya bırakılması tercih edilir.

Bu, kot pantolon seçiminde size şıklık kazandıracak bir dizi ipucu. En önemli şey, kot pantolon satın alma amacını ve tutarlılığı sağlamak için ne giyeceğinizi belirlemektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın