Parça Kot Kumaşı

Parça Kot Kumaşı
Parça Kot Kumaşı

Yakın zamanda yapılan bir çalışma, ünlü mavi renginde kotları boyamak için daha çevre dostu bir yol sağladı. Şu anda laboratuvarlarda üretilen bitki kaynaklı Nil boyası, mavi-renkli kot şortları verebilen tek boyadır. Ancak, bu çalışmanın yazarlarına göre bu boya proesi, çevreye zararlı kimyasal aşamaları gerektirmektedir”.

Parça Kot Kumaşı
Parça Kot Kumaşı

Parça Kot Kumaşı. Bilim adamları, hiç şüphesiz endüstriyel kullanım için bir gelişme aracı olan laboratuar yapımı bakterilerin kullanımı yoluyla boya üretme araçları geliştirdiler.

Doğal veya suni nilit tanecikleri, kumaş alanlar yüzeyine yapışır, bu da kotları boyamak için gerekli olan bir avantajdır Mavi kadife, yıkamaya karşı özel bir dirence sahiptir, ancak pamuk lifinin içinde beyaz kalır.

Her yıl kullanılan 45.000 ton sentetik suni pigmentin yaklaşık yüzde 95’i, rakamlara göre yılda 4 milyar adet kot pantolon boyamak için kullanılıyor. Nil’e olan bu büyük talep, çalışmaya göre “ciddi bir sürdürülebilirlik sorunu” oluşturuyor.

Ve bu tür formalin ve hidrojen siyanür gibi yapay pigment kimyasal ürünlerin kullanılmasını gerektirir.

Parça Kot Kumaşı. Jeans olduğunu bir kot kumaşlardan yapılan giysi türü, temel olarak tasarlanmış   çalışma ve vardır biri haline arasında modern çağda bir moda özellikleri, elbise   kot olan kumaşların «Denim» yapılmış   bulunan, herhangi bir ham kumaş Denim Kumaş sonra yıkanıp bu boya kumaş alanlar sistemi ve atkı (göre

Parça Kot Kumaşı
Parça Kot Kumaşı

uyuyan) olan eski okul kumaş arasında bilinen üç kumaş olan   çözgü ve atkı    dokuma   örme –       triko    – dokunmamış kumaş   dokunmamış , kumaş ve denim   elde şekilde birinci    dokunmuş    ya birinden elde edilen sonuçlar hayal ait diğer iki.

Kumaş özellikleri:

Denim kumaş kabul   veya kumaş kalın ve ağır , bir özelliği ile çabalarını dayanacak emek, dayanıklılık ve yetenekleri   sert   ve kullanır   olağanüstü ve çoğunlukla olduğu gibi fonksiyonel kıyafetler imal   değil,   moda giyim tercih kovboy gibi ve yerine deri giyim ve kullanılmış tarafından madencileri ve ocak işçiler ve tarım işçilerinin Özellikle   iş pantolonu olarak pamuk tarlaları .

Parça Kot Kumaşı. Giyen insanlar kot pantolon için en uygun insanlar. Kalça veya tam göbeği olan insanlar daha geniş bacaklar ile kot pantolon giyebilir. Senin için nasıl çalışır? : Dar kotlar rahat olmalı, yumuşak ve elastik malzeme aramalı ve detaylarınızı göstermemelidir. Bu kot pantolonun bel ve kalçalara uygun olduğundan emin olmalısınız kumaş alanlar.

Nasıl giyilir? Geniş tunik veya benzerleri gibi geniş bir üst kısmı olan dar pantolon giyin. İstediğiniz ayakkabı tipini seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın