Abiye Modelleri

İlkbahar ve yaz birçok ilginç seçim elbiseler stilleri. Biz hayallerinizdeki elbise seçmek için yeterli olduğundan emin olun.

3Ücretsiz kesme ve geniş kollu – Bu sloganı dahil olarak kumaşları buna parlak renkler ekleyerek ve  göğüs cepleri bir çift ile sofistike ve biraz uzatılmış kadın sürümünü sunuyor sabah aynı erkek gömlek her zaman olduğu gibi romantik doğalarını ve fırfır, dantel ve fırfırlar oluşturulan başyapıtlarından memnun etmeye çalıştı.

2Dost önlemlerin bir akşam için tüyler ve diğer süslemeleri kumaş bir arada bulmak kolay korsaj ile elbise önerilir. Ayrıca asimetrik şekil ve uzatılmış silueti orada kabul edilecektir.

Yunan yeni sezonda çok ilgili birçok kadının rüyası bir tanrıça gibi hissediyorum barındıran, yüksek bel ile a la tunik pastel renkler motifleri. Ve ayrıca, Hint ve Japon stilleri moda elbise. ’40’lı ve’ güçlendirilmiş omuz hattı ile 80’li yılların tarzında Popüler elbise, bizi 50’li yılların tarzında elbise izin vermeyin kabarık etek , ancak kısa elbiseler, trapez Salıncak 60’ları yerine geldi.

En tam kızlar için moda elbiseler bu yıl neredeyse tamamen standart şekiller trendlerini kendine özgü moda tekrarlayın. Onlar, küçük ayrıntılar sadece dış dezavantajları ayarlamak mümkün farklıdır. Bu parçaların ilk görsel olarak daha ince yüz ve boyun kullanan bu sezon V yaka haline gelmiştir. Aynı etki yarattı ve bir anahtar deliği şeklinde girintiler edilir. 1Ücretsiz yoğun pelerin, asimetrik yaka, geniş kemer – şekildeki gizle ışık eksiklikler fantezi hantal öğeleri denir.

Katta uzun elbiseler kesim her türlü tamamlanmaktadır orta uzunlukta palmiye modelleri, veren bu sezon.

Renk elbiseler  tam kızlar için bu sezon – parlak ve gösterişli. Mavi, turuncu, zümrüt yeşili, gri, zengin, beyaz ve siyah kontrast Derin tonları – hepsi önümüzdeki sezon alakalı. Bazı stilistler tonları ile oynamak ve kama ekler biraz daha koyu renk taban ile iki-tonlu elbise yarattı. İlgi çok moda tasarımcıları ve parlak kumaşlar, payetler ve Lurex konulu varyasyon her türlü ödedi. Aynı zamanda ilginç kontrastlar yaratıyor ve şeklin ağırlık uzak dikkati dağıtmak, aynı renk tonları buzlu ile birleştirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın