Örme bebek patik modelleri

Örme bebek patik modelleri

Örgü ve tığ işi bir kalıtsal sanat haline gelmiştir. Bu Örme ve tığ sanatı yaşlı sınırlı olmadığını kanıtlıyor. Hatta bugün örme yapılan birçok giysi keşfetmek. Klasik nesneler yaşlı insanlar için sadece uygun olarak genç kuşak başlangıçta örme bakıyordu. Yararlı bir kaynak malzemeleri mükemmel bir başlangıç ​​içine örme Ancak tarzı tasarımcıların cesaret tarzı sanat geri taşımak için. Şimdi hemen hemen tüm genç bireylerin bir örme şapka, gömlek1 ya da eşarp gibi faydalanmak istiyorum. Milletler ile çok tanışmış kış örme ile eşdeğerdir. Çeşitli ülkelerinde ve teknikleri örgüler geliştirmek için yarışıyor.

Örgü ve tığ işi incelenmesi, çeşitli Düzeyleri

Biz kendilerini yapma bulmak insanlar bir göz atacak olursak el tüm çeviklik çok kolay görünmesini örme. Sonra kendiniz çalışırken Ancak, çok zahmetli sanat gibi görünüyor. Bir sonraki örme yapımında yöntem ve fazlar arasında yer almaktadır.

Öğrenin ve parmaklar Örgü ve tığ işi iğne tutan alışmak. Bu cihaz örme yapmada önemli bir mihenk taşıdır. Örme yapmada başarı sadece Örgü ve tığ çeviklik transfer parmakları içinde yatıyor. Örme ve tığ tam kırtasiye tutarak gibi dışarı çıktı. Başparmak ile kenetli sol taraftan yerinde kullanılmak üzere güçlü ama rahat ve iplik ile uygun başparmak ve işaret parmağı tutam Örme ve tığ.

Zincir çeviklik yazmak için parmaklarınızı Pratik. Basit örme oluştururken Zincir ilk düğüm haline gelmiştir. Yapılan zincir düğüm çok büyük ve asla çok küçük değil, aynı boyutta olmalıdır. Zincirin büyüklüğü 10 ile on beş cm kesintiye uğratılmaması gerekir. Zincir sonu up sonra birbirine bağlı olmayacak. Eğer prensip sermayeye içine römorkör yeteneği içinde olmayacaktır.

kumaş En kısa sürede zinciri yapımında uzman olarak çift düğüm kullanımı yoluyla, çanta ya da çantanızda eşarp çeşitleri benzer biraz yaratıcı türü başlayabilirsiniz.

Eğer bir başka formu örme rüya önce bu tip basit ilk adım dönüşür. İşleme çeşitleri bir çift üç mükemmel döngüler içine örme. Erken fazlar ya örme yöntemiyle çözülmesi olabilir. Eğer ekstra sofistike şekli ile birleştiğinde olabilir. Form özdeş üç çift çeşitleri ile ama sadece formlar arasında iç içe bir kolay düğüm dahil değildir. Bu sistem, bir kazak ya da kazak yazabilirsiniz döngüler dahil edilerek devam edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın