Abiye Nasıl Kesilir

Show off senin balo, eve dönüş ya da resmi kutlamalar için düşük kesim akşam önlük ve seksi V yaka kokteyl elbiseler Cesur 2015 için önde 4gelen balo elbise tasarımcıları bazı bu güzel düşük kesim V yaka elbiselerden birinin güzel üst vücut. Bu resmi elbiseler dalan yaka, anahtar deliği açıklıkları ve seksi yular üstleri bulunmaktadır. Gevşek uydurma akşam önlük ve bir sonraki özel günlerinde de fark almak için eminiz düşük kesim V-yaka oyuntuları tüm şık form uydurma balo elbiseleri.

Neye ihtiyacın var.

Kumaş: Likralı

Makas

Makine

Elastik bant

Önce önlemleri bilmek, ihtiyacınız ne kadar kumaş bilmek unutmayın! 🙂 İyi Şanslar!

Hadi Başlayalım!

Büst hattı ölçün

3Kumaş üzerine Mark sonra kesilir

İkiye katlayın ve orta elastik dikmek kapatmak için tekrar dikmek.

Yarısı diğer kumaş katlayın

Kırmızı top işareti yardımı ile resimlerde gördüğünüz gibi  unutmayın!

Kes ve sonra diğer tarafı bu parça kullanın.

Iğnele! ve her iki tarafı diker. 🙂

); Şimdi kırmızı üst ve diğer bölümünü  ve dikkatle dikmek.

Kemer için süresine göre kumaş kat ve dikin

Tam olarak bel hattı ölçün ve dikin

); kayışın Genişliği bel hattı bağlıdır Şimdi muhteşem bakmak için bitti!

Bir kaç not ben başlamadan önce …

Ben öğrendim emin değilim daha ve şimdi (2008) tarafından daha ilginç ipuçları olmasına rağmen ben aslında, geri geri gitti 2001 ve güncellenmiş hiç bu sayfayı yazdı. Ben 2008 yazında bu biraz zaman güncellemek için denemek için gidiyorum.

Ben bir 350 makine kullanmak, ve temel zig-zag dikiş, # 3 kullanılarak her şeyin yaklaşık% 95 dikiş.

Parçacığı için ben yemin ederim. Ben diğer, daha az pahalı markalar denedim, ve bu kadar benim için en iyisi.

Ben bir mat için çok büyük uzun parçalar hariç bir döner kesici ve kesme mat, tüm benim kesim yapmak. Ben düz makasla olanlar kesti. Ben aşağı desen parçalarını ancak bunun yerine desen ağırlıkları asla kullanmayın. Eğer desen ağırlıkları yoksa, veya kedi maması boyutu gibi) küçük teneke kutular) mükemmel çalışacaktır.

Ben nadiren yerine ben beyaz kağıt mendil desen, sizinle hediyeler sarın türlü transfer, doğrudan desen parça kesip. Ben desen değişiklikler hakkında konuşurken başladığınızda neden görürsünüz.

Ben en “yüzün ve Eylem Wear” den tavsiye edemez yeterli -dikin. Özellikle streç kumaşlar dikiş deneyimi, bir sürü yoksa, ben son derece bu kitap almak ve rahat almak için bir mayo ya da iki yapmanızı öneririz. Ben, dikiş için, desen değiştiren ve dikişleri bitirme ve elastik yüklemek için onu tekniklerini kullanın. Bu kitap her kuruşa ve sonra bazı değer.

Adım Bir: Ölçümler

Plastik mezura kullanın ve elbise, ve stoklama ayakları ile yıpranmış olacak iç çamaşırı ölçmek. Ben bant cilde presleri o kadar sıkı düz ve rahat değil ama emin olun. Attığım:

Büst (geniş kısmında)

Bel (dar yerinde)

(Geniş kısmında) Kalça

Butt (kasık ile düzeyi hakkında, bütün vücudu etrafında)

2Gövde (tüm vücuttan etrafında, sol omuz kasık altında ve üstünde gidiyor)

(Kasık çevresinde aşağı ölçülen, bel sırt ortalamak geri bel merkezi) Rise

Göğüs için bel

Bel

Kat Bel

Omuz Floor

Bel Boyun (o C7 omurları arasından, bu gövde birleştiği boyun altındaki yumru)

Boyun (çevresi)

Kol uzunluğu (bilek kemiği omuz)

Bilek

El (orta parmak tabanına bilek)

Ölçmek, her Ölçümü üç kez almak ve doğruluk bazı görünüş sağlamak için onları ortalama.

Gerçekten  diker adlı gelen temel ana  deseni ile çalışmayı seviyorum kitabı “yüzün ve Eylem Yani, benim bir sonraki adım, temel ölçümlerden kolsuz tankı mayo (ihtiyaç Göğüs, Bel, Kalça, Yükselişi, Bel Boyun) yapmaktır. Kitaptaki yönergeler birisi boyutları arasında ise yapmanız gerekebilir temel desen değişiklikleri kapsayacak, uzun ya da kısa gövde vardır, ya da belli yüksek veya düşük.

Bu size gerçek elbise için kullanmak ne kadar aynı kumaştan Test mayo yapmak çok önemlidir. Değil aynı kumaş, daha sonra aynı streç özellikleri olan bir şey kullanın. Test  noktası seçtiğiniz kumaş için doğru boyutu kullanıp kullanmadığınızı görmek için. Bazı kumaşlar genelinde daha yukarı ve aşağı stretchier, ve biraz daha esnek yukarı ve diğerlerinden daha aşağı.

1Ben bir çapraz streç çok ama değil-ve-aşağı streç bir sürü vardır nihai elbise, için sinsi kullanıyor olacak. Ben düzeltmeler dikkate yukarı ve aşağı streç bu eksikliği almak yapmak zorunda olacak çok muhtemeldir.

Ben mayo yaptığınızda sadece orta-geniş zig-zag dikiş kötek (uzunluk 3.0, 3.0 genişlik) ile tüm dikişler dikin. Ben 10mm dikişler işaretlenmiş yolu ile her şeyi dikmek. Ben bacak, boyun koyarak rahatsız, veya elastik Kol yok. Bu sadece bir test olduğunu, çünkü böyle giysi bitirme hiçbir anlamı yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın