Rüyada Kadife Kumaş Görmek

Bir rüya kadife kumaş yakında hoş, ama inan yanlış mesaj duyacaksınız görmek demektir. Eğer provokasyonlara ve sahte vaatlerle için 2 yoktur, sadece eğer bu rüyadan sonra şans güvenebilirsiniz. Uyanık olun, ve başarı size eşlik edecek. Bir rüya Eski ve harap kadife – başarısızlıkların ve hayal kırıklıkları habercisi. Genellikle böyle bir rüya koşullar bir değişiklik lehine değil öngörüyor. Bir rüya kadife yabancı Satış – büyük kâr ve eğlenceli habercisi.

Uyku aynı zamanda önemli bir kişi ile ciddi bir konuşma alacak ve inceliğini ve kendinize zarar vermemeye dikkat egzersiz gerektiğini sizi uyarır. Bir kadın, bir kadife elbise giymiş olduğunu hayal ederse, o zaman o bir zevk dolu bir hayat, saygı başkaları için ve erkeklerin dikkatini sağlanacaktır. Uyku, diğer şeyler arasında, anlamsız davranış ve aşırı talepleri gelecekte bir çok problemle oluşturun ki onu uyarır.

Eğer satın alma ve kadife bakarak hangi bir rüya, hızlı kar ve karlı bir iş başarıyla tamamlanmasını anlamına gelir. Eğer bir kadife siyahı 1kumaş görmek rüya ise, o zaman hesabınıza transfer edilecektir para büyük miktarda sonuçlandı büyük bir işlemin, başarılı bir şekilde tamamlanması olacaktır; Kırmızı kadife eğer, faydaların yanı sıra onun kişisel hayatı hoş değişiklikler bekliyoruz. Kumaş, renk, giyim: yorumunu bakın.

Lüks giymek – sen memnun olacaktır; satın – Arkadaşlarınızla makyaj; Siyah – üzücü haber; gök-mavi veya yeşil – arzu yerine getirmek için; Sarı – kıskançlık, yalan; Beyaz – Yakında evlenecek; dikmek – zor iş ödüllendirilir; yırtık – çekişmelerin; noktalar – senin onuruna etkilenecek; Kırmızı – önemli olacaktır; şaplak – tutumlu olmak; renkli – Yol sizi bekliyor; gri – Çalışırken bekliyor; altın dokuma – mutluluk ve güçlü bir savunma; Bir çok ödeme – hakaret, iftira; kısa – kötü şeyler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın