Abiye Nedir – Abiye Modası

Abiye Nedir – Abiye Modası

Bir gece elbisesi gibi opera, resmi akşam yemekleri, kokteyl ve düğün gibi olaylar için gece saat giyilmek üzere tasarlanmış resmi elbise türüdür. gstreet_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDe giyilmeli kokteyl elbiseleri tam havai fişeklere kadar kadınlar her zaman iyi giyimli böylece formalite çeşitli düzeylerde ile tasarlanmış bu önlük birçok türü vardır, beyaz kravat olaylar. Genel bir kural olarak, akşam abiye sadece gece giyilir, düğün, gün resepsiyonlar ve çaylar gibi gündüz günler için abiyeler diğer türleri vardır.

Gece elbisesi  abiye modosı en resmi türü olan balo elbisesi ayak bileklerine kadar tüm yolu düşen bir etek var. Olay bağlı, etek tam veya daha fazla form uydurma olabilir. Daha resmi etkinliklerde kadınlar özellikle devlet başkanları gibi onur konukları ile vesilelerle, tam etek giymeli. Bir top cüppe kolları genellikle kısa ve elbise genellikle de zarif takı vitrin için kullanılabilecek bir gurur yaka olacak. Daha az resmi önlük formu uydurma kısa ve daha fazla kokteyl elbiseleri, ve gibi dans elbise vardır balo elbiseleri.

Akşam önlük iki temel özellikleri ile geleneksel veya günlük elbiseler ayırt edilebilir. İlk giyim makale boyunca daha klasik çizgiler kesilecek eğiliminde olacaktır, bu durumda bir top elbisesi olmadıkça ve son moda ile uyumlu olma eğilimindedir kesim vardır. Ayırt edici özelliği, ikinci bir kumaştır. Bu önlük gibi ipek gibi lüks malzemeler kullanma eğiliminde kadife ve tafta ve onlar zengin işlemeli ya da boncuklar ile dekore edilmiş olabilir payetler , mücevher ve diğer süs eşyaları. Zengin kadınlar da onların rakamları düz için tasarlanmış ısmarlama akşam önlük, satın almak için tercih ederler. Tüm durumlarda, bu önlük yüksek kaliteli takı ile giyilmek üzere tasarlanmıştır.arnHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Akşam abiye modelleri  genellikle sihir ve lüks ile ilişkili, ve Akademi ABD’de Ödülleri, kentsel alanlarda toplum sezonunun açılması ve resmi resepsiyonlar gibi etkinliklerde görünür. Çoğu durumda, bu önlük gibi ünlüler gibi toplumun yüksek profilli üyeleri, yardım için yıpranmış önlük açık artırma olsa, birden fazla giyilmek üzere tasarlanmış değildir. Bazı durumlarda, özellikle yüksek kamu etkinlikler için, iyi bilinen tasarımcılar, tasarım becerilerini sergilemek amacıyla, olayın ünlü katılımcılara özel ya da abiye elbiseler borç verecek ve daha sonra bir kısmı için geri akşam sonunda akşam önlük almak kalıcı bir arşiv.

abiye modelleri ve fiyatları,nişanlık modelleri,abiye elbise,abiye elbiseler,ipekyol abiye,abiye markaları,tarık ediz abiye,aşkı memnu abiye,abiye elbiseler,abiye modelleri yeni abiye modası,abiye modası,abiye modası moda abiye modelleri,abiye kıyafetler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın