Tüvit kumaş

Tüvit kumaş

Tüvit kumaş etkiye sahiptir, öyle görünüyor. Bir tekstil firması bir pay almak olduğunu son duyuru bu sanayi için iyi haber sadece son bit. Bu satış azaldı ve moda bu asil bez bypass ortaya çıktı gibi onlar kendi tezgahlarında toparlayıp gerekir eğer sadece birkaç yıl önce dokumacılar merak olduğunu hayal etmek zor.imanHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Şimdi podyum üzerinde en çok arzu edilen kumaş biridir. Her şeyden lüks gibi gösterişli moda evleri, bağbozumu için çılgınlığı yakalar, ama aynı zamanda kalite, dayanıklılık ve yayar bir miras malzemesi olarak benimsemiş bulunmaktayız bile seviyor kendi koleksiyonlarında kullanıyorsanız bunu kaderi değişti, ne kadar ve ne kadar hızlı gösterir.

Onların iyi servet bir tost yükseltmek olarak, ancak, güneyde onların kuzenleri için bir düşünce yedek sınırı kasabasında kendi değirmen bir iş parçacığı tarafından asılı olan, düzeni güvence altına tekstil firması için hoş bir destek, geçen hafta da orada iken. İskoçya’da eski işletim tekstil fabrikası yaklaşık üç yıl önce kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. O zaman 132 iş kaybedilmiştir. Şimdi yedieminlik altında kalan 36 personel fazlalık tehdidiyle karşı karşıya.

Ülke genelinde fala farklılıklar pek fazla sert olabilir. Kaşmir modası gittiğini ise anlamak kolay olabilir, ama Şubat ayında New York Moda Haftası’nda bir muhabir olarak fışkırdı olacaktır: A3WHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz“Kaşmir aniden tam on erkek giyim an yaşıyor gibi görünüyor” – o kadar ki, hatta bir geyik deri motosiklet ceket pist bir kaşmir astar ile geldi aşağı geçit töreniyle. Far daldırma gelen, lüks triko talebi yükselen gibi görünüyor.

Tüvit endüstrisi güney kin yardımcı olmak için yapabileceğiniz bir şey var mı? Onlara tüvit dokuma ve açılış uydu operasyonda bir yeniden eğitim sunmak dışında, bu olası görünüyor. Tüvit zaferi kısmı basit bir ekonomi ile izah edilebilir. Orijinal yazlık sanayi biri, bugün, 300 yıl önce olduğu gibi, tüvit dokumacılar kendi ekipman satın almak ve evden çalışma, serbest meslek. Birçok diğer işletmeler gibi, bu maliyet avantajları kolayca fabrikalar, değirmenler veya ofisleri tarafından yapılan giderleri alttan.

Triko kumaş arasındaki bir başka önemli fark bulunmaktadır. Sadece tüvit İskoçya ile eş anlamlıdır veya gibi her yerde ama ev çim üzerinde yapılamaz. Dokumacılar antik becerileri ürün için bir kaşe getirmek, ancak bilinen malzemenin tarihçesi ve yapımı başka hiçbir kumaş bir cazibe eklemek eski İskoç hayatın romantik görüntüleri çağrıştırıyor yapmak değil sadece.tüvit nedir,tüvit ne demek,tüvit kumaş,tüvit ceket nedir,tüvit ceket modelleri,tüvit ceket erkek,tüvit ceket kombinleri,parça tüvit alan,tuvit parcasi alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın