Abiye Trendleri Tarz Abiyeler

Ofis birçok modern kadının gardırop en önemli kısmını elbise. diz, ancak 2015 yılında bu kurala uymak gerekli değildir – elbise ideal uzunluğu olarak kabul edilir. Tüm kıyafet 8şiddetine bağlıdır. 2015 yılında, o elbise olabilir çok vaka günlük iş için yapılmış, ama parlak aksesuarlar veya deri kayış kullanımına izin verir. Modeller sahipleri elbiseler 2015 geometrik desenleri ile bir topluluk çok özlü bakmak. Ayrıca 2015 yılında, bir trend trapez elbiseler ya da elbise olacak, tamamlanmaktadır etekler alevlendi, düz stiller ya da yüksek bel ile elbise.

Modern moda trendleri size bizim güzel modellerin örneğini göstermektedir.

Abiye, bu sonbahar ve kış geliyor tasarımcıların koleksiyon moda renk kadınları seçme özgürlüğü verildi. Klasik siyah elbiseler yanı sıra sonbahar-kış sezonunda 2015 yılında, abiye renk dolu: koyu mavi, mürekkep, turkuaz, zümrüt, acai (kırmızı ve mor), koyu yeşil, canlı renkler, altın ve gümüş tonları.

Akşam elbise koyu mavi renk resminize gizemli bir zerafet verecek. Kıyafet ilginç mürekkep rengi güvende hissediyorum ve yapacaktır.

3Yaz moda 2015 sonbahar-kış koleksiyonları soğuk bize geldi, ama aynı zamanda, avantajlı parlaklık, tazelik ve görüntünün ihtişamını vermek Turkuaz ve zümrüt tonları.

Abiye koyu yeşil canlı renkler, dayanılmaz, güçlü, inatçı ve seksi yapacaktır.

Yeni sezon trendi de unutmayın “bağbozumu” ve bireysellik bir dokunuş ödenecektir: Çeşitli taşlar, boncuklar, payetler, farklı nakış süslenmiş.

Sonbahar-kış 2015-2016 modellerinde özel bir yer dantel Döşeme alır. Narin dantel kumaş, dantel bunların elbise ya da simülasyon eklemek – hepsi lüks ve pahalı görünüyor. Dantel 4duygusallık ve zerafet getiriyor. Dantel koleksiyonlarında bulunabilir.

Büyüleyici güzelliği! Biz profesyonel bir stilist tavsiyesi size yardımcı olacağını umuyoruz. Butik lüks moda için teslim ederiz. Akşam aşınma sonbahar-kış sezonu 2014-2015. görkemiyle sizi hayal kırıklığına değil, hayran bakışlar yakalamak, ilgi merkezi, topu bir kraliçe gibi hissediyorum olmak için bir fırsat sağlamak ve insanlığın güçlü bir yarısını almak için denize övgü olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın