Kot Trendleri Kot Kumaş

Gerçekleşme görünür sembolü – birisi bile onlar “Amerikan Rüyası”. Birçok öğretici ve ilginç gerçekler tarihinde. Bizim görevimiz çok daha mütevazı -. Denim moda trendleri 3bugün tanımlamak için

paparazzi tarafından çekilen fotoğraflardan hiçbir sıkıntısı yoktur kot pantolon, ceket, şapka, etek de putları tasvir tüm şeritler,. Bu sıradan oldu, şaşırtıcı değildir.

Neyse ki orada, ne yazık ki, ama aynı zamanda daha fazla kadın kot deneyin. Bu kadın bacaklarının çizgisi zayıf olduğunda özellikle önemlidir. Olsa bile, resmi kurumlarda sözde biraz zaman tanıttı kıyafet acımasızca çalışma saatlerinde pantolon giyen iş kadını, zaman eğilimi yasaklanması. . Cuma bekliyorum, çalışma hafta sonu, bayanlar tüm yasakların ve kısıtlamaların rağmen “takılmak” eğilimi

Geldikleri zaman hafta sonları ve özellikle, hiçbir şey eğlenmek ve kolaylıkla vakit geçirmek isteyen eşleri ve kız arkadaşları engel olmalıdır – Ön zaman. Jeans seyahat partileri yürüyüş ve tema normal yürüyüş için gereklidir.

2Podyumları üzerinde seyirci kot tarzı yeni kombinasyonu gösteren model bir sürü hala. Birkaç mevsim düşük bel moda kot dışarı çıkmayın için.

Öte yandan, onlar olan bel çok yüksek “kot korse”, bilinen bir şekilde karşı çıkıyorlar vardır. Peki, normal bir rekabet markaları!

Dar sıska siluet – neredeyse norm. Ve başka ne? Sonuna doğru ayakların kısıtlama ile kesilmiş sade orta dikiş görkem .

Popülerlik ve çekici kot kaybetmeyin onlar kazıyor, delikler, zincirler ve benzeri cihazların her türlü verir. Kot pantolon etekler basın tehdit ediyorlar. Genç bayanlar, bir boyunduruk ürünü denemek için istekli birkaç satır hangi renk Karıştırdı. Üzerine , kısa çocuksu ve biraz uzamış ve manşetleri. Yaz kot şort bir Afrika safari tarzında yapılan sıcak kek gibi 1satıyoruz, ama son gömlek ve kot. Onların kolları birkaç bombardıman üst ve raf rahatça göğüs uyuyor. soğuk sezon, kot moda olduğunu ve konumlarını pes etmeyecek zaman. Satış mont, ceket ve hatta ceket aralığı. olan mali kaynakların denim taklit iyi, uygun ürünler değildir olanlar için. Bu eşarp, çanta, cüzdan, kapaklar bulunmaktadır. Denim ayakkabı gelince, burada seçim geniş: takunya, sandalet, bot, çizme.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın