Abiyeler

Gala olay her kadının bakabilirsiniz değil, aynı zamanda Kraliçe hissetmek: abiye stilleri çeşitlidir ve neredeyse her rakam için mükemmel bir kıyafet almak için izin! , zarif elbise 4farklı uzunluklarda olabilir hedef bağlı olarak, ama akşam elbiseler tüm stilleri tanınan uzunluğu yorumlamak özel kutlamalar için “zemin” 18 pm sonra düzenledi. Abiye az uzun bir süre için çok uygun, günlük daha moda etkilenmektedir. Kendi üretim pahalı ve yüksek kaliteli malzemeler için, her zaman popüler: şifon, kadife, saten, ipek, saten, dantel, dantel, vb aktif altın, gümüş ve diğerleri kaplama zarif randevuları etkileri dokularda kullanılıyor. Akşam kumaşların renk aralığını Elbise şey tarafından sınırlı değildir: Onlar parlak olabilir ya da, tersine, pastel renkler ve akromatik olabilir – siyah veya beyaz. Siyah – abiye için en 5popüler renklerinden biri: bir zarif, gizemli ve aynı zamanda, kadınların bir canlı görüntü ile oluşturur Hafif deri ile kontrast. Başka inanılmaz popüler renk kırmızı gece elbisesi ise: parlak, muhteşem, 30’dan fazla renk vardır, bu renk herhangi bir kadın için uygundur ve başkalarının görüşlerini çeken bir mıknatıs gibi ilgi odağı haline sağlar marka” kırmızı elbise sayesinde, bu renk resmi elbise neredeyse bir klasik haline gelmiştir.

Karakteristik abiye özellikleri: çıplak omuzlar, boyun, sırt açık, dar şekli, vurgulu bel. Ancak son zamanlarda, kollu abiye oluşturmak için bir eğilim vardı. Süsler yaygın vb kullanılan perde, payetler, kristaller, tüyler, dantel, fırfır ve volanlı, nakış, olduğundan ..

6Balo Salonu tarzı Abiye – kutlaması için klasik bir kıyafet: Bu elbise yere donatılmış bir korse ve tam etek vardır: kendini beğenmiş, ciddi, etkileyici!

Stil “Prenses” – bel kesen değil, ama elbise yeterli. Hemen her şeyi var.

Meme altında eklemlenme ile, ince, akan malzemelerden yapılmış ışık, – Yunan tarzı Akşam elbise. Bu elbise makyaj ve düşük minyon kız ve tersi çevreleyen, hafif dolgunluk gizlemek olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın