Tığ İşi Şal Modelleri

Tığ işi şal, şal – sıcak ve çok güzel şeyler moda her zaman, ya da daha doğrusu, onlar dışında moda. Tüm bağlıdır ne tür bir şal tercih 1edebilirsiniz olacak bu şık, büyük bir şal, hangi neredeyse tamamen ve keyfini bir fincan çay için favori okuma kitaplar sonbahar soğuk bir akşam. Ya da size daha fazla memnun küçük bir şal, size mümkün giymek yerine eşarp. Bu aslında çok uygun, birincisi sıcaklık, ikincisi, вязаной şal yerine hemen iki şey – eşarp ve ceket, sadece накиньте вязаную şal üstüne bluz ve artık.

2Örme şal – benzersiz şey, bile, örme tek tek açıklaması her рукодельницы olacak kendinize ait bir model.

Bu atamadaki tüm tığ işi şallar, stoles, eşarp. Tüm modeller ilişkili kollu, sanırım, bir şey kendiniz için mutlaka kene.

İlk model ажурная şal bağlı viskon, var böyle bir model tayin daha fazla «güzellik» değil, ısı, ama herhangi bir kıyafet ile böyle bir çarşafın dönüşür akşam.

Model açıklaması

3Bir sonraki sıcak modeli: şal-eşarp, şapka ve eldiven. İşte bu gibi bir kere tam olarak ben şimdi bunu yapmak istedim, ama bir şey önce, daha önce hiç rağmen, ağustos ayı dışında:)

Bir başka ilginç örme şal, zaten sevenler için karmaşık, ama güzel şeyler. Katılıyorum böyle olamaz bu sezon şık ve gelecek zaten çıkmak moda. Bu şal, sanırım bizim büyükanne ve bizim torunu olacak şeyler arkanı dön:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın