Akıllı Kumaşlar Giyilebilir Teknoloji 2014

Akıllı Kumaşlar Giyilebilir Teknoloji 2014

“Bu olay yeni bir isim olduğunu fark edebilirsiniz. Konferansın içine giyilebilir teknoloji içeren sanayi taşındı nasıl bir yansımasıdır. “- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Akıllı Kumaşlar 2013 geçen yıl büyük bir başarı oldu ve biz 2014 olay ile daha iyi olacak biliyorum, iyi bilinen ve yeni ürünler sunan yeni oyuncular. Konferans Direktörü kumas.gen.tr. “Bu olay yeni bir isim olduğunu fark edebilirsiniz. Konferansın içine giyilebilir teknoloji içeren sanayi taşındı nasıl bir yansımasıdır. ”

“Yıllar önce sunumlar sadece kumaş dayalı bir pazar yansıyan, o devam etti, ama biz bugünün dünyasını temsil etmek gerekir. Tüketiciler zaten saatler, yüzük, gözlük ve günlük yaşamlarında ile etkileşim diğer giyilebilir cihazlar pazarlanan ediliyor. Akıllı Kumaşlar ve Giyilebilir Teknoloji 2014 akıllı kumaşlar ve giyilebilir teknolojinin iki ücretsiz dünyalarda son gelişmeleri ve yenilikleri yer alacak. Bu konferans, duyuların tüm memnun edecek ve belki bir kaç sen olduğunu bilmiyordum!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın