Parça Deri Alanlar Suni Deri

Bu plastik deri kumaş ayaklanması stilleri ve retro gibi renklerin her türlü, yeni moda her türlü ile bize sunmuştur. = -= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.En kolay boyalı sentetik biri olarak, suni deri, birçok farklı moda kategoride sınıflandırılabilir. Sonbahar bir başka tasasız kumaş yoğunluğu ekleyerek, ve onun daha muhafazakar kullanır açığa, kahverengi, bordo, lacivert ve altın zengin tonlarında  sundu. Bahar bu uyarlanabilir kumaşın korkak yan yana görüntüleyerek, vurgulanan renk olarak pastel, hafif altın ve gümüş ile geri görünüme oynak doğasını getirecektir.

Deri ürünleri için deri tabaklama gelecek nesillere temizlemek için bir çevresel karmaşa yaratır. Plastik olarak makalesinde ortaya koymaktadır:HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz Tartışmalı, Deri “tabakhane atık kirletmek yeraltı kurşun, siyanür ve formaldehit oldukça yüksek seviyeleri ve diğer atık ürünler için alternatif saç, tuz, kireç çamuru, sülfitlerini dahil olsa deri, bir yönlü bir ve asitler. “Biz bu zehirli sürecine bir alternatif gerekiyor açıktır. Biz başka bir kumaş kullanmak gerekir. Deri bu kumaştır.

Deri giymek için yeterince şık ise, bazı insanlar için bir soru var. Onlar deri onlar gibi bir tarzda gelmek ya da onu giymek, başkalarının onlara tepeden bakmak olabilir olmaz endişelenmeyin. Bu gerçeği daha fazla olamazdı. Vartan Plastik  raporları: deri kumaş. Bir yönlü olsa, Tartışmalı, orada ürünleri geniş bir seçim plastik deri ve birçok ünlü bunu giymeyi tercih o Deri alternatif.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın