Akrilik Kumaş Nedir

İlk akrilik boya olarak yapılmıştır için ekonomik ve rahat bir şekilde 1947 yılında doku elde. Ve … doğal gaz dışarı yapılmadı! O (komik ifadesini “havayı yapmak” hatırlamak için değil) inanmak zor, ama temiz ve berrak akrilik gerçekten çok sihirli kadar kolay, belki de, ortaya, ve aynı zamanda bir yüksek mukavemet, ışık haslığı ve termoplastik vardır. akrilik kumaşElyaflar ve ipliklerin bir kümesi için doğal gazdan, asetilen ve hidrosiyanik asit üretir. Akrilik,lif, prelana, nitron Redon, orlon, krilor ve diğerleri: dünya pazarında, bu tür isimler altında bilinmektedir.

Herhangi bir yapay elyaf gibi, akrilik elyaf, sürekli filamentler biçiminde üretilir. Bu yapı iplik kumaş yüzeyi pürüzsüz ve örgü deseni yapar -. Net sentetik sürekli lifler ve aynı boyutta (elyaf) küçük parçalar halinde kesilmiş. Bir bükülmüş iplik kumaşlar “dediği için yün, akrilik benzeyen yapay kürk “.

Akrilik kumaş Özellikleri

Etrafında çok isteyerek de eşsiz özellikleri ile tanışmış akrilik yapılmış yeni giysiler seçin.

Akrilik buruşuk değil , ve bu onu yol ve taze ve temiz bir görünüm için gerekli olan tüm sorumlu durumlardan vazgeçilmez giysiler yapar. Onlar gerçekten şekil kaybetmeden dinlenebilir çünkü bu kumaş, abiye için idealdir.

Akrilik şeyler dokunarak çok güzel , yumuşak ve ısınma.

Peki asitler ve çözücüler, kuru temizleme, olumsuz hava koşullarının etkisi etkisini.

Bu nemi  etmek zordur giyim korunması için önemlidir.

Kumaş akrilik çabuk kurur yıkandıktan sonra.

Onlar ideal olan boyama için uygun şimdi moda baskı dahil. Renkler parlak, sulu ve solmayan vardır: göz kamaştırıcı “kadife altında” derin, beyaz siyah, renkler ve pastel renkler ince tonları bir gökkuşağı hayran. Ve güneş ışığı düz film ve polyamid lifleri, monokrom veya çok renkli, yardımı ile parlak bir etki yaratır. Yani, ne olursa olsun sezon rengi, akrilik moda gerisinde değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın