Ayakkabı Kumaşı

Ayakkabılar için tasarlanan kumaş yelpazesi çok çeşitlidir. Ayakkabı üst şekil istikrarı, genellikle çoğaltılamaz formda kullanılan pamuklu kumaş üst vermek.

Astar ve kumaş olarak kullanılan alt kumaş için dimi, patiska, diyagonal.

Ayakkabı için kumaşlarGABARDİN KUMAŞ 0536 336 43 43

Yaz kanvas ayakkabılar her zaman zarif görünüyor.

Üst kaliteli bükülmüş iplikten yapılan çift-katmanlı tuval. O çok güçlü ve yoğun bir konudur ve ağartma ya da boyalı olduğunu.

Bir pamuklu kumaş, saten dokuma (siyah) kullanılarak bükülmüş iplik elde. Bu parlak pürüzsüz yüzeyi ile karakterizedir. Yaz Açık bayan ayakkabıları genellikle bu özel malzemeden imal edilmiştir.

Tekrar ayakkabı – yükseltilmiş sırtlar ile pamuklu kumaş. Bu doku ağırlıklı okul için kolay yaz kadın ayakkabı ve bot yapılmaktadır.

Ayakkabı mat – düz örgü kumaş, bükümlü iplik elde edilir. Bu yaz da, örneğin, üretmek için bir konudur, açık bayan ayakkabıları ya da çocuk kapalı ayakkabı.

Ayakkabı çadır düşük oda bükümlü iplik düz örgü yapılır. Bu muşamba ve daha ağır malzeme olduğunu fazlalaştı. Bir tekstil kumaştan yapılmış, tercihen çizmeler.

Bükülmüş iplik şekilli örgü üretmek. Özellikle kadın ve çocuk ayakkabıları üst için kullanılan bu yaz kumaş,. , su ve sabunla yumuşak bir bezle temizleyin tür ürünleri. Makinede yıkayın ve çamaşır suyu kullanmayın tavsiye etmiyoruz. Lekeler özel araçları kullanımı ile çıkarılabilir.

Yalıtımlı ayakkabı üretimi için aşağıdaki dokuları kullanın: ayakkabı asmak pamuk süet ayakkabı, kadife ayakkabı, süet hissettim ve böylece.

Ayakkabı asmak, oldukça ağır bir dimi kumaş ise – o Bir dimi örgü ve ikili yapağı ile yünlü kumaş.

Keçe – Keçe yün liflerinden elde edilen bir maddedir. Sıcak ayakkabı üst bitirme ana malzeme olarak hizmet vermektedir.

Ve şimdi kadife gibi böyle bir popüler ayakkabı kumaşlar üzerinde durmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın